Eminhaber.Org
Ana Sayfa SİYASET, SULTANGAZİ 4 Aralık 2018

Sami Hacıarifoğlu, Sultangazi’ye hizmet için aday oldu

İnşaat Mühendisi Sami Hacıarifoğlu, Ak Parti’den belediye meclis üyeliği aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Ak Parti İlçe teşkilatına Belediye Meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusu yapan İnşaat Mühendisi Sami Hacıarifoğlu, “Sultangazi’nin geleceğinin inşasındaki proje çalışmalarına ve uygulanacak hizmetlere katkıda bulunmak” için meclis üyeliğine aday olduğunu açıklayan Hacıarifoğlu’nu dostaları da yalnız bırakmayarak destek verdi.

SAMİ HACIARİFOĞLU KİMDİR?

1972 yılında Bayburt’ta doğdu. İlköğrenimini Bayburt Yatılı Bölge Okulunda Orta öğrenimini İstanbul Bakırköy İmam Hatip Lisesinde tamamladı. 1996 yılında Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Özel bir Firmada Şantiye şefliği ve Proje Müdürlüğü yaptı ve 1999 yılında Arifoğlu İnşaat firmasını kurarak Kamu Kurum ve Kuruluşları ve Özel Sektörde Müteahhitlik hizmeti vermektedir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyelerinin bir çok Proje ve Uygulanmasında yer almış olup, İller Bankasının Belediyelerin Su ve Kanalizasyon Altyapı Projeleri (SUKAP) ve BELDES Proje ve Uygulamasında bulnmuştur. Bilgisayar, Muhasebe, Belediyecilik ve Kamu İhale Kanunu, Kentsel Dönüşüm ve Şehir Şantiyeciliği Eğitimi almıştır.

Gaziosmanpaşa Bayburt Dernek Başkanlığı, Sultangazi Bayburt Derneği Başkan Yardımcılığı, Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Genel Başkan Yardımcılığı, BAYSİAD Yönetim Kurulu Üyeliği, Milli Gençlik Vakfı, ÖNDER İmam Hatip Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği ve 2009 yılında Ak Parti Gaziosmanpaşa Belediye Meclis Üyesi Adaylığı 2014 yılında Ak Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Adaylığı görevlerinde bulunmuştur. Arapça ve İngilizce bilen Sami Hacıarifoğlu Evli ve 3 çocuk babasıdır.

GÖREV ALDIĞI SİYASİ PARTİ VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI:

Gaziosmanpaşa Bayburt Dernek Başkanlığı

Bayburt Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeliği

Sultangazi Bayburt Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği

BAYSİAD Bayburt Sanayici ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği

Bayburt Kültür Yardım Derneği Genel Başkan Yardımcılığı

ÖNDER İmam Hatip Mezunları Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği

Ak Parti Gaziosmanpaşa Belediyesi Meclis Üyesi adaylığı (2009 Yılı)

Ak Parti Sultangazi Belediyesi Meclis Üyesi adaylığı (2014 Yılı)

Yorumlar

Tasarım | Enba