Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİSPOR, ÜST MANŞET 24 Mart 2016

SEDA Öğrencilerine Futbol Turnuvası

Sultangazi Belediyesi, Sultangazi Eğitime Destek Akademisi(SEDA) öğrencilerine yönelik sosyal etkinliklerini sürdürüyor. Bu kapsamda SEDA öğrencileri arasında futbol turnuvası düzenlendi. Akademiden mezun olan öğrencilerin de katıldığı turnuvada Esentepe SEDA mezunları şampiyonluk kupasını aldı.
SEDA Öğrencilerine Futbol Turnuvası
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi Belediyesi, Sultangazi Eğitime Destek Akademisi öğrencileri arasında futbol turnuvası düzenledi. Turnuvaya, İsmetpaşa Cevher Dudayev, Sultançiftliği ve Esentepe SEDA merkezlerinde eğitim alan 12. Sınıf öğrencilerinin yanı sıra SEDA mezunları da katıldı.

6 maçın oynandığı turnuvada Esentepe 12. Sınıf öğrencileri dördüncülüğü alırken; İsmetpaşa Cevher Dudayev 12. sınıf  öğrencileri üçüncü oldu.

Turnuvanın final maçı ise Zara Ekinli Spor Tesisleri’nde Esentepe ve İsmetpaşa mezunları arasında yapıldı. Kıyasıya mücadele içinde geçen maçı Esentepe SEDA Mezunları 2-0’lık bir skorla kazandı.

Turnuva sonunda dereceye girenlere kupa ve madalyonları verildi. Esentepe SEDA mezunları madalyonlarını ve şampiyonluk kupasını Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger’in elinden aldı.

seda_82T1304 seda771A1478

Tasarım | Enba