Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 4 Ekim 2017

Sedat Peker Gazi Mahallesi’ne Gelecek mi?

Sedat Peker Gazi Mahallesi’ne Gelecek mi?
Ali Baba Halı Yıkama

Sedat Peker, Gaziosmanpaşa’da polisin şüphe üzerine durdurmak istediği araçtan açılan ateş sonucu şehit olan polis memuru Anıl Kaan Aybek’in ailesine ev hediye etti.

Sedat Peker, kendisine ev hediye etmesine izin veren Şehit Anıl Kaan Aybek’in ailesine teşekkürle başladığı konuşmasında, Trabzonspor karşılaşmasında isminin yazılı tişörtlerle statta sevgi gösterisinde bulunan taraftarlara, Gazi Mahallesi’nden aldığı davete ve Beşiktaş çArşı grubunun davetinden bahsettiği yazısında şunları kaydetti..

Kıymetli Dostlarım,

Geçen günlerde ŞEHİT Polis Memuru ANIL KAAN AYBEK kardeşimizin taziye çadırına ziyarete gidip başsağlığı dileklerinde bulunup saygıdeğer ailesinin üzüntüsünü paylaşabilmek gayretinde oldum.

ŞEHİT ailesine ziyarete giderken o bölgedeki seven dostlarımıza haber verip şahsımı binlerce arkadaşı ile karşılayan akrabam Aziz Hacı Fazlıoğlu’na da sizin huzurunuzda teşekkür etmeyi kendime bir borç bilirim.

Ayrıca Cennetmekân ŞEHİT polis kardeşimiz Anıl Bey’in ailesine daire almama izin vererek bu şerefe beni layık gördükleri için ŞEHİT polisimizin tüm aile büyüklerine teşekkür ederim.

Kıymetli Dostlarım, taziye çadırında duamızı edip ayrıldıktan sonra Gaziosmanpaşa halkı tarafından bir çay bahçesinde misafir edildim. Orada bulunan tüm dostların teveccühü benim için çok önemliydi.

Ancak Gazi mahallesinin büyük ailelerinin temsilcilerinden aldığım Gazi mahallesine ziyaret daveti gerçekten çok mutluluk vericiydi. Çünkü örgüt üyeleri ve sempatizanları ufak çocuklara dahi benim Alevi ve Kürt düşmanı olarak anlattıklarından o mahallenin insanlarından böyle bir davet alacağıma asla inanmazdım.

Bu düşüncemi o değerli ailenin temsilcilerine söylediğimde, REİS sen Kürt düşmanı veya Alevi düşmanı olsan biz seni karşılamaya gelmezdik. Seninle aynı sofraya oturmazdık, senle aynı havayı teneffüs etmezdik. Biz seni tanıyoruz, gönlün rahat olsun Gazi mahallesinde de senin kardeşlerin var dediler.

Tasarım | Enba