Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 30 Mayıs 2018

Şehit Bülent Özkan Karakolu’nda Anlamlı İftar

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Teşkilatı, Şehit Bülent Özkan (Gazi) Karakolu’nda verdiği iftarda emniyet teşkilatı mensuplarıyla bir araya geldi. İftar yemeğinde MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, komiserlikten Başkomiserliğe terfi eden TEM-Güvenlik Büro Amiri Fatih İşlek’i tebrik etti.

MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, İl Başkan Yardımcısı Ayhan Aras ve Yönetim Kurulu Üyeleri iftarını polisle birlikte Şehit Bülent Özkan Karakolu’nda açtı. İftara; MHP’li yöneticilerin yanı sıra İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Mustafa Yalçın, TEM-Güvenlik Büro Amiri Fatih İşlek, Şehit Bülent Özkan Karakolu Amiri Gülbettin Yıldırım, MHP Milletvekili Adayı Hasan Kaba, Cebeci Ülkü Ocakları Başkanı Tolga Durmuş ve karakolda görevli polisler katıldı.

İftar yemeğinde bir konuşma yapan MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, büyük fedakarlıklarla görev yapan emniyet mensuplarına başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Özverili çalışmalar sonucu Sultangazi’de suç oranının düştüğüne vurgu yapan Özel, İl ve İlçe Emniyet Müdürlüğünün başarılı çalışmaları sonucunda, ilçenin terör örgütlerinden de temizlendiğine dikkat çekti.

FATİH BAŞKOMİSER’İ TEBRİK ETTİ

Göreve başladığı ilk günden itibaren samimi duruşuyla halkın takdirini kazan TEM- Güvenlik Büro Amiri Fatih İşlek terfi etti. Komiserlikten Başkomiserliğe terfi eden Fatih İşlek’i tebrik eden ve başarılar dileyen MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, Şehit Bülent Özkan’ı da unutmadı.

Sultangazi’de 2012 yılında düzenlenen hain terör saldırısında şehit olan polis memuru Bülent Özkan’ın görev yaptığı karakola adını verilmesinin kendilerini son derece memnun ettiğini ifade eden Özel, “Bülent kardeşimizi ve tüm şehitlerimizi bir kez daha minnetle anıyorum” diye konuştu.Yorumlar

Tasarım | Enba