Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, ÜST MANŞET 27 Ocak 2016

Şehit İbrahim Küçük Sonsuzluğa Uğurlandı

Suriye’de, Türkmen Dağı bölgesini savunmak için gönüllü olarak gittiği bölgede bombardımanda şehit düşen MHP Fatih İlçe Başkan Yardımcısı İbrahim Küçük son yolculuğuna uğurlandı.

CENAZE NAMAZINI “CÜBBELİ AHMET HOCA” KILDIRDI

İbrahim Küçük için Fatih Camii’nde ikindi vakti cenaze namazı kılındı. Cenaze namazını, kamuoyunda “Cübbeli Ahmet Hoca” olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü kıldırdı.

MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan ile MHP Genel Başkanlığı’na adaylığını açıklayan eski Milletvekili Meral Akşener de Küçük’ün cenazesine katıldı.

MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş ve MHP İstanbul teşkilatı da tam kadro cenazedeydi. Ülkü Ocakları üyesi gençler cami avlusunu pankartlarla doldurdu. İbrahim Küçük’ün kızlarıyla çektirdiği fotoğraf da avluda yer aldı.

ibrahim-küçük-son

 AKŞENER TESELLİ ETTİ

Türk Cumhuriyetleri’nin bayraklarını taşıyan gençler, Türk ve Türkmen bayrağına sarılı tabutun başında nöbet tuttu. İbrahim Küçük’ün kızları Zeynep ve Elif yakınlarının kucağında cenaze törenine katılırken, acılı eşi Nurgül Küçük gözyaşı döktü. Eşinin tabutuna sarılıp ağlayan Nurgül Küçük’ü, Meral Akşener teselli etmeye çalıştı.

ibrahim-küçük-2

AKYILDIZ’IN YANINA DEFNEDİLDİ

Cenaze namazının ardından, İbrahim Küçük’ün tabutu cenaze aracına konuldu. Kalabalık da cenazenin peşinden sloganlarla Edirnekapı’ya kadar yürüdü. Küçük’ün cenazesi, Edirnekapı Mezarlığı’nda, Esenyurt’ta seçim çalışmaları sırasında öldürülen MHP’li Cengiz Akyıldız’ın yanında toprağa verildi.

ibrahim-küçük- ibrahim-küçük ibrahim-küçük-1

Yorumlar

Tasarım | Enba