Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 25 Mart 2018

Sekman Döner ve İskender Salonu Açıldı

Sekman Döner ve İskender Salonu Açıldı
Ali Baba Halı Yıkama


Artık Sultangazi’de hakiki Bursa İskender Kebabı ve muhteşem döner yeme imkanı var. Cebeci Mahallesi Eski Edirne Asfaltı No: 706/ D adresinde hizmet vermeye başlayan Sekman Döner ve İskender Salonu, dönerin ve iskender’in hakkını veriyor.

Belediye Başkanı Cahit Altunay, Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Birinci ve Fevzi Dülger, Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Kemal Eyyüpoğlu, İYİ Parti İlçe Başkanı Kemal Taştemir, STK Temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Kurdelesini Belediye Başkanı Cahit Altunay ve diğer konuklar ile beraber kesen işletme sahibi Ömer Taşdemir, açılışa katılan tüm davetlilere ve vatandaşlara teşekkür etti.

Sekman Döner ve İskender Salonu’nda bol yağlı, kararında pişmiş, incecik kesilmiş, etin et gibi koktuğu bir döner var. İşletmenin lezzetine lezzet katan tandır ekmeği (lavaş) için naturel ve katkısız özel hamuru incecik açılıyor. Sonra tandırda meşe odunu ateşinde pişiriliyor.

Dünya mutfakları içinde önemli bir yere sahip, Türk mutfağının da baş tacı İskender’i, yüzde yüz gerçek et ile sunan Sekman Döner ve İskender Salonu’nun başarısı şimdiden dilden dile yayılıyor.

Sekman Döner ve İskender Salonu’nun konseptini beğenen Belediye Başkanı Cahit Altunay, şimdiden dilden dile yayılan işletmenin için, “Aile salonuyla, mutfağıyla, soğuk hava depolarıyla çok güzel olmuş” yorumunda bulundu.

SEKMAN DÖNER VE İSKENDER SALONU

Adres: Cebeci Mahallesi Eski Edirne Asfaltı No: 706/ D

0212 418 18 49 – 0212 418 18 59 – 0534 913 08 08


Tasarım | Enba