Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 3 Ocak 2016

Patır ve Habat Yürütme’de

AK Parti’de yapılan tüzük değişikliğiyle kurulan iki genel başkan yardımcılığı kapsamında Sultangazi İlçe Teşkilatı’nda da 12 olan Yürütme Kurulu 14’e çıkacak. Ak Parti’de İnsan Haklarından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı ve Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı oluşturulacak.

 

Ak Parti’den kurulan iki Genel Başkan Yardımcılığı İl ve İlçelerde de oluşturulmaya başlandı. Ak Parti Sultangazi İlçe Teşkilatı’nda da 12 olan İlçe Başkan Yardımcılığı sayısı önümüzdeki günlerde 14’e çıkarılacak. İnsan Haklarından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı ve Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığının kurulacağı Ak Parti Sultangazi İlçe Teşkilatı’nda bu iki yeni birime İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Selma Akın Patır ve Ömer Habat atanacak.

 

Atanacak olan isimlerden dikkat çeken isim ise Ömer Habat oldu. Geçtiğimiz hafta İlçe Yönetim Kurulu Üyeliğinden istifa eden İbrahim Bilgiç’in yerine yedek listeden atanan Habat, kısa bir süre sonra ise İlçe Başkan Yardımcısı olarak görevlendirilecek.

Yorumlar

Tasarım | Enba