Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET 28 Ocak 2016

Selim Temurci Partisinin İlçe Danışma Meclisi Toplantısında Konuştu

Ak Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, Şile İlçe Danışma Meclisi Toplantısına katılarak teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.

Toplantıya, İl Teşkilat Başkanı Celal Erdoğan, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Şile İlçe Başkanı İlhan Ocaklı, Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu ve her kademeden çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.

Bütün Kardeşlerime Yürekten Teşekkür Ediyorum

Toplantıda teşkilat mensuplarımıza seslenen Ak Parti İl Başkanı Selim Temurci, Şile’nin İstanbul’da AK Parti siyasetinin gelişiminin en önemli merkezlerinden bir tanesi olduğunu kaydetti ve şöyle devam etti: “Yerel yönetimlerimizin önümüzdeki dönem Şile ile ilgili vizyonunu görünce şükrediyorum. İstanbul’da belediyesi bizde olan 25 ilçede hep vizyon dedik, gelecek dedik, İstanbul’un büyümesi dedik. Bütün bu projeler, AK Parti teşkilatının arkasında olduğu projeler. Şilemizin köylerinde, mahallelerinde, AK Parti bayrağını burca dikme adına emek veren bütün kardeşlerime yürekten teşekkür ediyorum. Bugün Şile’de aynı zamanda bir teşekkür buluşması yaşıyoruz. Burada öncelikle hanım kardeşlerime teşekkür ediyorum. AK Parti’nin en önemli gücünün, ‘gönül ve dokunma siyaseti’ olduğunu en iyi anlatan Kadın Kollarımızdır. Kurucu Genel Başkanımızın adı geçtiğinde, yüreği kıpır kıpır eden bir hareketiz biz. Kurucu Liderimiz Gençlik Kollarında siyaset yaparken, ‘Benim hayallerim var’ diyordu. Bu hayalleri gerçekleştirmek için çalışan teşkilatımızın enerji kaynağı olan Gençlik Kollarımıza teşekkür ediyorum. Recep Tayyip Erdoğan’ı Pınarhisar Cezaevi’ne göndereneler, bugün onun sadece Türkiye’nin lideri olmadığını, bu coğrafyanın, ümmetin ve bütün mazlumların nefesi olduğunu kabul ediyor. Bu günleri bize gösteren Rabbimize şükürler olsun.”

ak-parti-şile-ilçe-danışma-meclisi-toplantısı-1

Birinci Projemiz Saygı ve Hürmet Olmalıdır

Temurci, sözlerini şöyle sürdürdü: “7 Haziran ile 1 Kasım arasında geçen sürede ülkemizde birçok gelişme yaşandı. Milletimiz, olan biteni izledi ve feraset ve bilgeliğiyle kararını verdi. Türkiye’de 5 milyon, İstanbul’da 1 milyon, Şile’de 2 bin kardeşimiz, 1 Kasım’da tekrar AK Parti dedi. İnanın; 7 Haziran gecesi seccadesinde ağlayıp, televizyon ekranlarına bakamayanların dualarının, bu başarıda teşkilatımızın emekleri kadar payı var. Şimdi yeni bir yolculuğa hazırlanıyoruz. Hizmetler unutuluyor, icraatlar unutuluyor. Unutulmayan nedir? Hürmettir, saygıdır, samimiyet ve adam yerine koymaktır. Bu millet, bizim adamlığımıza, adanmışlığımıza, inanmışlığımıza bakar. AK Parti’de siyaset yapmanın ilk şartı hürmettir. Vatandaşımızla kurduğumuz gönül bağlarını sağlamlaştırmaktır. Birinci projemiz, her zaman saygı ve hürmet olmalıdır.”

ak-parti-şile-ilçe-danışma-meclisi-toplantısı-2

Yorumlar

Tasarım | Enba