Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 22 Şubat 2019

Şenol Mesut Şeker, ‘Huzur ve Güven Dolu Bir Cumhuriyet Mahallesi’ için sokaklarda

Şenol Mesut Şeker, ‘Huzur ve Güven Dolu Bir Cumhuriyet Mahallesi’ için sokaklarda
Ali Baba Halı Yıkama

“Güzel mahallemize hizmet için gönülden samimiyet, sabırla gayret” sloganıyla yaşadığı mahallede muhtar adayı olan Şenol Mesut Şeker, çalışmalarını sürdürüyor.

24 yıldır Cumhuriyet Mahallesi’nde yaşayan Şenol Mesut Şeker, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde mahallesinden muhtar adayı. 1984 yılında Trabzon Çaykara’da doğan Şeker, gençlik dinanizmi ile hizmet aşkını birleştirmeyi amaçlıyor. Seçildiği takdirde hizmetin eksik olmadığı, huzur ve güven dolu bir Cumhuriyet Mahallesi için mücadele edeceğini söyleyen Şeker, seçim çalışmalarına da tüm hızıyla devam ediyor.

Esnaf ve ev ziyaretlerinin yanı sıra çeşitli platformlarda Cumhuriyet Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Şenol Mesut Şeker, birebir insanlara temas ederek onların sorunlarını, taleplerini dinliyor. Seçimlere büyük bir azimle hazırlanan Şeker, çoğulcu ve katılımcı yönetim anlayışından yana olduğunu ifade etti. Şeker, “Mahallemi çok seviyorum. Mahalle halkının sorunları ile dertleriyle dertlenmek, onların mutluluklarına ortak olmak bana büyük haz veriyor. Aza arkadaşlarımla daha iyi nasıl hizmet edebiliriz? bunun değerlendirmesini yürütüyoruz. Herkesin içi ferah olsun. Biz mahallemizi hep birlikte, el ele vererek yöneteceğiz” dedi.

İlginizi çekebilir

Biri Oyaladı, Diğeri Çaldı

Biri Oyaladı, Diğeri Çaldı

Tasarım | Enba