Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 15 Ağustos 2015

Serdal Çelik’ten Birlik Çağrısı

Serdal Çelik’ten Birlik Çağrısı
Ali Baba Halı Yıkama

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkan Yardımcısı Serdal Çelik’ten partililere çağrı; “Çağdaş ve demokratik bir yönetim anlayışı içinde partimizi birlikte yönetelim”

 

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Örgütü’nde kongre süreci başladı. Kongre sürecinde ilk olarak ilçede bulunan 7814 CHP’li üye 15 Mahalle’de sandık başına giderek, kongrede oy kullanacak 400 delegeyi belirleyecek.

 

22-23 Ağustos tarihinden başlayacak olan delege seçimi öncesi CHP İlçe Başkan Yardımcısı Serdal Çelik, Emin Haber aracılığıyla tüm partilileri ve İlçe Başkanlığına aday olmayı düşünen isimlere çağrıda bulundu. Çelik, açıklamasında tek liste işaretinde bulundu.

 

CHP İlçe Başkanlığına aday olmayı hedefleyen isimlere seslenen Serdal Çelik, “Bu kongrede kazanan CHP olsun. Kazanan Sultangazi olsun. Tüm partililerimize birlik çağrısında bulunuyorum. Tek ses, tek yürek olalım. Özellikle İlçe Başkanlığına aday olmayı düşünen arkadaşlarımız gelin tekbir listede buluşarak, çağdaş ve demokratik bir yönetim anlayışı içinde partimizi birlikte yönetelim. Kişisel çatışmalarımızı bir kanara bırakalım. Önce partimizin çıkarlarını düşünelim.” Dedi.

Tasarım | Enba