Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 21 Mart 2019

Serhat Acar ‘Adaylıktan Çekildi’ İddialarını Yalanladı

İsmetpaşa Mahallesi Muhtar adayı Serhat Acar, adaylıktan çekildiği yönündeki iddiaları yalanlayarak, “Biz sonuna kadar gideceğiz. Allah’ın izniyle zafere ulaşacağız” dedi.

Sultangazi’nin en genç muhtar adayı Serhat Acar, Emin Haber’e seçim çalışmaları üzerine değerlendirmelerde bulundu. Acar, yaptığı açıklamada son günlerde İsmetpaşa Mahallesi’nde fitne odaklarının hakkında “adaylıktan çekildi” yönünde ki iddiaları yalanlayıp, iddia sahiplerine seslenerek, “Biz sonuna kadar gideceğiz. Allah’ın izniyle zafere ulaşacağız” dedi.

Esnaf ve ev ziyaretlerine devam eden İsmetpaşa Mahallesi Muhtar adayı Serhat Acar, seçimi de kazanarak Sultangazi’nin en genç muhtarlarından birisi olmayı hedefliyor. Acar, mahalle dayanışma derneği, yas evi hizmet merkezi ile gönül kahvelerinin yer aldığı projeleriyle seçmenlerden oy talep ediyor. Kendisi gibi genç olanlara hizmet etmek için de aday olduğunu belirten Serhat Acar, “Kimseyi ötekileştirmeden, ocu, bucu demeden, din, dil, ırk ayırımı yapmadan herkese eşit mesafede olacağız. İsmetpaşa Mahallesi’nde çok düzeyli bir seçim atmosferinin devam etmesinden yanayız ama maalesef çirkin yaklaşımlar oluyor. Bizim adaylıktan çekildiğimiz yönünde aslı astarı olmayan dedikodular üretiliyor. Fısıltı Gazetesi’nin fitne odakları bunu sürekli halka kulaktan kulağa yaymaya çalışıyor. Ama bu fitne odakları çok iyi bilsin ki, bu söylentileri çıkarıp oylarımızı asal bölemeyeceksiniz. Geri çekileceğim yönündeki bu gibi sözlere halkımızın itibar etmesin. Biz buradayız, biz sonuna kadar gideceğiz ve Allah’ın izniyle zafere ulaşacağız” diye konuştu.

Yorumlar

Tasarım | Enba