Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 9 Şubat 2019

Serhat Acar İddialı

Serhat Acar İddialı
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi’de gösterdiği cesaretle ilçenin en genç muhtar adayları arasına giren Serhat Acar, aza adaylarının da tecrübelerinden faydalanarak hazırladığı projelerle seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Esnaf ve ev ziyaretlerine devam eden İsmetpaşa Mahallesi Muhtar adayı Serhat Acar, seçimi de kazanarak Sultangazi’nin en genç muhtarlarından birisi olmayı hedefliyor. Acar, mahalle dayanışma derneği, yas evi hizmet merkezi ile gönül kahvelerinin yer aldığı projeleriyle seçmenlerden oy talep ediyor. Kendisi gibi genç olanlara hizmet etmek için de aday olduğunu belirten Serhat Acar, “Kimseyi ötekileştirmeden, ocu, bucu demeden, din, dil, ırk ayırımı yapmadan herkese eşit mesafede olacağız” dedi.

İsmetpaşa Mahallesi’nin Sultangazi’nin sürekli göç alan bir mahallesi olduğuna dikkat çeken genç muhtar adayı Serhat Acar, “Mahallemiz sorunlarla boğuşan bir ilçe. Elektrik kesintilerinden su kesintilerine, kaldırım işgallerinden trafik sorununa kadar çözüm bekleyen birçok sorunumuz var. Seçildiğim takdirde bu sorunların çözümü için mücadele edeceğime söz veriyorum” ifadelerini kullandı.

Acar, gençlere yönelik projelerinin de olduğunu dile getirerek, “Ben ve ekibim çok farklı bir muhtar çizgisi çizeceğiz. Kahvehane köşelerinde, internet kafelerde harcanan bir nesli topluma daha faydalı hale getirmek için çalışmalar yürüteceğiz. Mahallemizde de yaşanan işsizliğe çözüm bulmak için işveren ile iş arayanları bir araya getireceğiz. Yine kadınlarımıza katkıda bulunmak için ürettikleri el emeklerini satabilmeleri için bir yer projemizde mevcut. Kısacası gösteriş için değil, hizmet için geliyoruz. Oturmak için değil, üretmek için geliyoruz. Ve sorunlarla mücadele etmek için geliyoruz” diye konuştu.

Tasarım | Enba