Eminhaber.Org
Ana Sayfa GAZİOSMANPAŞA, SİYASET 20 Haziran 2019

Serkan Acar, gönüllere dokunuyor

23 Haziran seçimlerine sayılı günler kala siyasi partilerin seçim çalışmaları da yoğunlaştı. Ak Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Serkan Acar, yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat mensupları ilçede yaptıkları çalışmalarla halkın gönlüne dokunmaya devam ediyor. Acar ve ekibi, esnaf, ev ve STK ziyaretleriyle 23 Haziran’ın önemini anlatarak, vatandaşlardan Binali Yıldırım’a destek istiyor. Salon programlarıyla da halkla buluşan Serkan Acar, “Seçimden seçime değil, her zaman sahada olan bir partinin teşkilat mensuplarıyız. Bu seçimde de yol haritamızı çizerek, halkımızın içinde olmaya devam ediyoruz. Gönül belediyeciliğini ve Binali ağabeyimizin İstanbul’a yapacaklarını halkımıza anlatmaya devam ediyoruz” dedi.

31 Mart seçimlerinde, milletin iradesinin sandığa yansıtılmadığı için iptal edildiğini söyleyen Ak Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Serkan Acar, 23 Haziran seçimlerine sayılı günler kala, seçim çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini söyledi. Gaziosmanpaşa’da teşkilat mensuplarıyla birlikte sokak sokak, cadde cadde gezerek vatandaşlarla bir ara geldiklerini belirten Acar, sahadan mutlu ayrıldıklarını ifade etti. Vatandaşların Binali Yıldırım’a desteklerinin tam olduğuna değinen Acar, 31 Mart’ın gerçek mağdurunun Binali Yıldırım olduğunu söyledi.

31 Mart seçimlerinde Gaziosmanpaşa’da sandığa gitmeyen seçmen grubunun bulunduğunu açıklayan Serkan Acar, kararsız seçmene de seslenerek, “Lütfen 23 Haziran’da sandığa gidin, iradenizi ortaya koyun ve demokrasi bayramına katılın” diye konuştu.

Yorumlar

Tasarım | Enba