Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 23 Şubat 2015

“Servet sizleri kendine köle yaptı”

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Sultangazi Şubesi “Milli Görüş ve Erbakan Davası” konulu bir program düzenledi. Sultangazi Belediyesi Sultançiftliği Hizmet Tesisleri’nde düzenlenen programda Saadet Partisi İlçe Başkanı Hasan Akpınar, Milli Görüş lideri devlet, bilim ve siyaset adamı olan eski Başbakanlardan Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın hayatından kesitler anlattı.

 

Anadolu Gençlik Derneği Sultangazi Şubesi’nin düzenlediği “Milli Görüş ve Erbakan Davası” programında konuşan Saadet Partisi İlçe Başkanı Hasan Akpınar, Milli Görüş lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın bir devrim adamı olduğunu söyledi. Akpınar, “Erbakan demek ümmetin ayağa kalkması, ümmettin yeniden aslına dönmesi demektir. Parçalanmışlıktan, bölünmüşlükten, horlanmışlıktan, yeniden İslamı tarih sahnesine çıkarmanın adıdır Erbakan. “ dedi.

IMG_6712

Siyonizmi bütün dünyaya anlatan ve tanıtan kişinin Necmettin Erbakan olduğunu belirten Saadet Partisi İlçe Başkanı Hasan Akpınar, “İslam coğrafyasındaki cihad şuurunda olan bütün islami gruplar ve kesimler’ Erbakan hoca bizim liderimiz. Siyonistlerle, Yahudiler ile mücadele ruhunu öğreten Erbakan liderimizdir. O çağımızın 2. Abdülhamit’idir’ diyorlar.” Şeklinde konuştu.

 

Saadet Partisi İlçe Başkanı Hasan Akpınar, konuşmasının sonunda ise isim vermeden AKP iktidarına yüklendi ve “Hocamla nasıl hesaplaşacaksınız?” diye sordu.

 

“Beyinlerini kiraya vermiş zavallılar, dış güçlere ve emperyalistlere uşaklık etmeyi marifet sayıp dünya liderliği sananlar, milleti uyutup ümmeti paramparça etmeye zemin hazırlayanlar yarın hesabınızı rabbinize nasıl vereceksiniz? Burada hocam size çok kem söz söylemedi ama mahşer bir hesaplaşma yeridir.

 

Hocamla nasıl hesaplaşacaksınız?

 

Servet, şöhret sizleri nasıl teslim aldı? Nasıl da sizleri kendine köle yaptı? Nasıl da Suriye’nin bu hale gelmesine zemin hazırladınız da? Şimdi eyvah diyorsunuz.

 cats

‘Ne işi var Nato’nun Libya’da’ diyordunuz. Bütün gemilerinizi emrine verip Libya’yı 70 parçaya böldünüz.

 

 

3 Mart tezkeresi çıkmayınca bütün havalimanlarımızı, deniz limanlarımızı conilerin emrine verip, Irak’ı paramparça ettirdiniz. ‘Daha ne yapacaktık. İncirlik’ten 5 Bin sorti yapıldı’ diyen zavallı bu sortilerle çiçek atılmadı. Milyonlar katledildi. Milyonların namusu kirletildi.

 

 

Bunların hesabını nasıl vereceksiniz? 

Yorumlar

Tasarım | Enba