Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 2 Mart 2021

Sevgilisine kaçmak isterken 4. kattan düşen genç kız yaralandı

Sultangazi’de Suriye uyruklu 16 yaşındaki genç kız, gece saatlerinde iddiaya göre sevgilisine kaçmak için oturdukları 4’ncü kattan iple sarkarak aşağı inmek isterken, düşerek yaralandı.


Olay, gece saat 00.05 sıralarında İsmetpaşa Mahallesi’nde yaşandı. İddiaya göre, Suriyeli aile ile 16 yaşındaki kızı arasında akşam saatlerinde tartışma yaşandı. Genç kızın yine Suriye uyruklu bir sevgilisi olduğu ve ailenin de buna karşı oldukları, aralarında bu yüzden tartışma çıktığı öğrenildi. Kızlarının evden kaçmaması için dairenin kapılarını kilitleyerek, kilidi saklayan aile daha sonra uyudu.


Gece saatlerinde ailesinin uyumasını fırsat bilen genç kız, oturdukları dördüncü kattan aşağıya ip sarkıttı. Pencereden sarkıttığj iple aşağı inmeye çalışan genç kız, dengesini kaybederek aşağı düştü. Ayağından yaralanan genç kızın çığlık sesini duyanlar yardımına koştu. Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıktan sonra genç kızı ambulansla hastaneye kaldırdı.

Yorumlar

Tasarım | Enba