Eminhaber.Org

Sevinçer’den İddialı Çıkış; ‘Seçimi Ara Farkla Kazanacağım’


Dostlarının, akrabalarının ve mahalle sakinlerinin talebi doğrultusunda İsmetpaşa Mahallesi Muhtarlığına talip olduğunu açıklayan Bayram Sevinçer,  “5 yıldır muhtarımız yok. Mahallemiz sahipsiz kaldı. Biz mahallemize sahip çıkmak, en iyi hizmeti getirebilmek adına yola çıktık” dedi.

Adaylığını açıklamasından sonra mahallenin her kesiminden büyük bir destek gördüğünü ifade eden Bayram Sevinçer, kurduğu gençlik hareketi ile İsmetpaşa Mahallesi’ne hizmet ettiğini belirtti. Mahallenin kanaat önderleri başta olmak üzere toplumun her kesiminden olumlu ve güzel tepkiler aldığını ifade eden Sevinçer, 31 Mart seçimlerinde sandıktan zaferle çıkacağını söyledi.

Emin Haber’e konuşan İsmetpaşa Mahallesi Muhtar adayı Bayram Sevinçer, neden aday olduğunu ve seçildiği takdirde hayata geçirmek istediği projelerini açıkladı. Taziye evinden sosyal yardımlaşmaya kadar birçok önemli projelerinin bulunduğunu belirten Sevinçer, şunları kaydetti;

“Yıllardan beri kurduğumuz gençlik hareketi ile uyuşturucuya karşı mahallemizde bir mücadele verdik. Yine mahallemizin birçok sorunu ile yakından ilgilendik. Bundan dolayı bizim muhtarlıktan herhangi bir beklentimiz ve menfaatimiz yok. Amacımız mahallemize daha fazla hizmet etmek, insanlarımıza daha fazla yardımcı olmak.

“VATANDAŞLARIMIZIN RENCİDE OLMASINA SON VERECEĞİZ”

Mahallemizde maddi imkansızlık içerisinde geçinmeye çalışan çok sayıda insanımız var. Bu vatandaşlarımıza karşı yardımlar yetersiz. Özellikle sosyal yardımlaşma konusunda İsmetpaşa Mahallesi’ne özen gösterilmiyor.  Aşevi’nde yemek sırasına giren analarımız, bacılarımız var. Bu yardımlaşma topluma açık bir alanda olduğu için, Aşevi’nde kuyruğa giren vatandaşlarımız rencide oluyor. Seçildiğim takdirde yemek kaplarını saklayarak bu yardımdan yararlanan vatandaşlarımızın rencide olmasının önüne geçeceğime söz veriyorum. İlgili kurumlarla bu konuları görüştük, görüşmeye de devam edeceğiz. Herkes hak ettiği hizmeti rencide olmadan alacak. Bu vatandaşlarımıza yapılacak olan yardımlar ayağına kadar yani evine kadar gidecek.”

“UYUŞTURUCUYA KARŞI MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK”

“Gençlerle ilgili birçok sosyal projelerimiz var. Özellikle uyuşturucuya yönelik çalışmalarımız olacak. Mahallemizde rehabilitasyon merkezi açılması için var gücümüzle çalışacağız. Yine mahallemizde gençlerimizin spor yapabileceği yerler yok. Gençlerimizin spor aktivitelerinden yararlanabileceği mekanların kurulması için öncülük edeceğiz”

“TAZİYE EVİ’Nİ MAHALLEMİZE KAZANDIRACAĞIZ”

“Belediyeye ait mahallemizde bulunan bir parkın içerisinde yer alan kulübe diye tabir ettiğimiz sosyal tesis işletmeye verilmiş. Seçildiğim takdirde buranın vatandaşlarımıza ücretsiz hizmet verecek taziye evine dönüştürülmesi için girişimlerde bulunacağız”

“OTOMATİK DUBA BARİYER SİSTEMİ İLE OKUL ÖNLERİ GÜVENLİ HALE GELECEK”

“En büyük projelerimizden biri de okullarımıza yapacağımı kapalı alanlar. Mahallemizde bulunan 3 okulda özellikle velilerimiz kışın yağmur altında beklemektedirler. Kapalı alanlar ile velilerimizin bu çilesine son vermeyi planlıyoruz. Yine okul giriş-çıkış saatlerinde okul önlerine otomatik duba projemiz var. Otomatik duba ile okul giriş-çıkışlarında, okul önlerinden araç geçişlerinin önüne geçeceğiz”

“KAYIT DIŞI KİMSE KALMAYACAK”

İsmetpaşa Mahallesi’nde 10 binin üzerinde kayıt dışı yabancı uyruklu şahısların ikamet ettiğine vurgu yapan İsmetpaşa Mahallesi Muhtar adayı Bayram Sevinçer, “Bu konuda en büyük amacımız, mahallemizde kayıt dışı yabancı uyruklu şahıs bırakmayacağız. Bu insanların hepsinin kayıt altına alınması için adım atacağız” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tasarım | Enba