Eminhaber.Org
Ana Sayfa ANTALYA 31 Aralık 2017

SİDE STAR RESORT HOTELS SPORTS COMPLEX

ANTALYA’DA SPOR TURİZMİ

Dünyanın en önemli spor turizm destinasyonlarından Antalya, futbol takımlarının ocak ve nisan dönemindeki kampları için hazırlıklarını tamamladı.

FIFA KRİTERLERİNE SAHİP

FIFA kriterlerine sahip futbol sahaların bulunması, teknik imkanlar,ulaşımın kolaylığı,konaklama tesislerindeki hizmet kalitesinin yüksekliği Antalya’nın tercih edilmesini sağlayan en önemli etkenlerin başında geliyor.

SİDE STAR RESORT HOTELS SPORTS COMPLEX

Antalya’nın Side bölgesinde Futbol turizminin nabzının attığı en önemli complexlere sahip olan Side Star Hotelleri ,her yıl ara kamp döneminde 60’a yakın futbol takımını ağırlıyor Başta Fulbol olmak üzre spor turizminin gelişmesinin tesislerin kışın ayakta durabilmesi noktasında büyük öneme sahip olduğunun altını çizen Side Star Resort Hotel Genel Müdürü İbrahim Mansuroğlu bölgedeki diğer tesislerinde spor turizmine yatırım yapmasının daha fazla futbol takımının Side’de ağırlanması anlamına geldiğini belirtti.

F.C DAMPOORT

Ara kamp döneminde Türkiye’yi tercih eden Fc Dampoort futbol kulübü oyuncusundan başkanına bir türk takımı , 2016 yılında kurulan kulüb Belçika liginde mücadele ediyor.

Yorumlar

Tasarım | Enba