Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 7 Nisan 2018

Sigorta Cini Sultangazi Mağazası Açıldı

Sigorta Cini, bundan böyle Sultangazi mağazasında sigorta alanındaki 170 yıllık deneyimini Sultangazililere sunacak.

Türkiye’nin farklı il ve ilçelerinde açtığı mağazalarla hizmetlerini daha geniş bir kitle ile tanıştırmayı amaçlayan, klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında bir perakende zinciri olarak hizmet veren Sigorta Cini, yeni mağazasını Sultangazi’de açtı.

Türkiye sigorta sektörünün önemli oyuncularından 170 yıllık NN Gruop’un yatırımı Sigorta Cini Sultangazi mağazası 50. Yıl Mahallesi 2248. Sokak No. 2A/2 adresinde hizmete açıldı. Sigorta Cini Sultangazi mağazası açılışına: Sigorta Cini Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Aydınlı, Sigorta Cini Sultangazi Mağaza Müdürü Ömer Yıldırım, Ak Parti Milletvekili Şirin Ünal, Belediye Başkanı Cahit Altunay, Belediye Meclis Üyesi Mahmut Yılmaz MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, Saadet Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan,Ak Parti İlçe Yönetim Kurlu Kemal Eyyüpoğlu,STK temsilcileri,iş adamları ve davetliler katıldı.

Klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında bir perakende zinciri olarak hizmet veren Sigorta Cini, Sultangazi’deki mağazasında Sultangazililere en uygun sigorta ürününü, sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı olarak sunuyor.

Sigorta Cini’nin Sultangazi mağazasında müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik sigorta şirketlerinden, sigorta çözümleri sunuluyor, trafik ve kasko gibi araç sigortalarından, eşya sigortası, eğitim sigortası, bireysel emeklilik ve hayat sigortası ile sağlık sigortasına kadar uzanan yelpazedeki sigorta çeşidini tüketiciyle buluşturuyor.

Sigorta Cini Sultangazi Mağaza Adresi: 50. Yıl Mah. 2248. Sokak No. 2A/2

Telefon: (212) 924 20 12

Fax: (212) 924 20 13

istanbul_sultangazi@sigortacini.com.trYorumlar

Tasarım | Enba