Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET 19 Kasım 2016

Şişli’de 320 Kişi MHP’ye Katıldı

Şişli’de 320 kişi Milliyetçi Hareket Partisi’ne katıldı. Sürmeli Otel’de düzenlenen programda 320 kişiye rozetleri takıldı.

Yavuz Tellioğlu başkanlığındaki MHP Şişli İlçe Teşkilatı, yaptığı çalışmaların meyvesini almaya başladı. Kısa bir süre önce MHP Şişli İlçe Başkanlığına atanan Yavuz Tellioğlu ve ekibi Şişli’de MHP Zamanı” sloganıyla Şişli’de partisini birinci sıraya taşımak için var gücüyle çalışmaya devam ediyorlar.
CxjVreEWEAECu4d
320 kişide ‘Şişli’de MHP zamanı’ diyerek, Milliyetçi Hareket Partisi’ne katılma kararı aldılar. Farklı partilerden 320 kişi Sürmele Otel’de düzenlenen programla resmen MHP’li oldular.

Programa MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, İstanbul Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, MYK Üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Cxk_pxBVEAEaFSr

Programda konuşan ev sahibi MHP Şişli İlçe Başkanı Yavuz Tellioğlu Şişli’de MHP’yi birinci parti yapacaklarına inandığını söyledi.

Cxk_puGWgAAusgW

MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karata ise,  MHP’nin Türkiye’de tek umut haline dönüştüğünü söyledi. 15 Temmuz’un Türkiye’de Türk milliyetçilerinin ve Ülkücülerin ne kadar önem arz ettiğini ortaya koyduğunu ileri süren Karataş, İstanbul’un her köşesinde tüm kesimlerin sevgisinin yanı sıra desteğini de aldıklarını söyledi.

Programda MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, yeni anayasa tartışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulunurken “Türk milliyetçiliği kokan bir anayasayla karşılaşacağız. Hiç bundan endişeniz olmasın.” Dedi.

Konuşmaların ardından çeşitli partilerden istifa ederek MHP’ye geçenlere rozetleri takıldı.

mhp-şişli-üye-

MHP Şişli İlçe Başkanı Yavuz Tellioğlu, programdan sonra bir teşekkür mesajı yayınladı. Tellioğlu mesajında şu ifadelere yer verdi;

Cxk_pt_XgAAcQrT

Yorumlar

Tasarım | Enba