Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ 14 Mart 2016

“Snowy Ulu Kardeşler” Marketi 17. Şubesi Sultangazi’de Açıldı

Snowy Ulu Kardeşler marketler zinciri 17. Şubesi, Sultangazi 50. Yıl Mahallesi’nde, 11 Mart Cuma günü Saat: 13:30’da Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın katılımıyla coşkulu bir törenle dualar eşliğinde hizmete açıldı.
“Snowy Ulu Kardeşler” Marketi 17. Şubesi Sultangazi’de Açıldı
Ali Baba Halı Yıkama

1985 yılında, İstanbul İli Kağıthane İlçesi Gültepe Mahallesi’nde açtıkları küçük bir bakkal dükkanıyla gıda perakende sektörüne adım atan Sinoplu Ramazan Ulu, kardeşleri Şaban Ulu ve Mustafa Ulu,  hizmette sınır tanımayan bir anlayışla her zaman “Daha Fazlası İçin” sloganıyla İstanbul’un birçok bölgesinde Snowy Ulu Kardeşler mağazalar zincirini hizmete açtılar.

17. Şubesini Sultangazi 50.Yıl Mahallesi Eski Edirne Asfaltı No:534/B (Hacı Şükrü Tramvay Durağı Karşısı) adresinde hizmete açan Ulu Kardeşler, “EN HESAPLI, EN KALİTELİ, EN HİJYENİK MARKET” anlayışıyla hareket ettiklerini ve bu sektörde müşteri memnuniyetinin en önemli unsur olduğunu belirterek, Sultangazililere hizmet vermekten onur duyacaklarını ifade ettiler.

sciftlik acilis (557)

Yoğun katılımın olduğu açılış törenine, siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri, sivil toplum örgütleri başkan ve temsilcileri, Sinoplu hemşeriler ve Sultangazi halkı katıldı. Mehter takımının gösterisinin ardından dualar ve kurban kesimiyle başlayan açılış töreninde, selamlama konuşması yapan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, “Böyle görkemli bir açılış töreninde sizlerle bulunmaktan büyük keyif alıyorum. İlçemizde açılan her müessese onlarca insanımıza istihdam sağlayacak, evine ekmek götürmeye vesile olacak demektir. Aynı zamanda rekabeti artırmak demektir.  Böylece halkımız daha uygun fiyata daha kaliteli malzemeleri alabilme şansına sahip olacaktır. İlçemize her yapılan yatırım bizleri sevindirmekte, ilçemizin cazibesini artırmakta yaşam kalitemize değer katmaktadır. Bu nedenle yatırımcı kardeşlerimize Ramazan Ulu Bey nezdinde teşekkür ediyor, Allah’tan hayırlı bol kazançlar diliyorum.” dedi.

sciftlik acilis (570)

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Snowy Ulu Kardeşler Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Ulu, Başkan Altunay’a marketi gezdirerek bilgilendirmede bulundu.

Sultangazililerin yoğun ilgisi ile gerçekleşen açılışta, indirimlerden faydalanmak isteyen tüketiciler, kasaların önünde kuyruklar oluşturdu. Sultançiftliği Şubesi, 1000 metrekare alanda, 3 kasa ve 25 personelle Sultangazi halkına keyifli alışveriş ortamında kaliteli ürünleri uygun fiyata sunmayı amaçlıyor.

CdREQfgW0AA3yaN sciftlik acilis (579) sciftlik acilis (636) sultanciftlik acilis 2 (4) sultanciftlik acilis 2 (127) sultanciftlik acilis 2 (148)

763 Görüntüleme
Tasarım | Enba