Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, SULTANGAZİSPOR, ÜST MANŞET 19 Temmuz 2016

Spor Camiasından Destek Ziyareti

Spor dünyası da darbe girişimi karşısında sessiz kalmadı. Sultangazispor Kulüpler Birliği Başkanı Osman Büyükgöz başkanlığındaki Sultangazi’de bulunan spor kulüpleri yöneticileri Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan’ı ziyaret ederek, ‘darbeye hayır’ dedi.

Sultangazispor’da bulunan kulüp yöneticileri Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan’ı ziyaret etti. Ziyarette tarihe kara bir leke olarak geçecek 15 Temmuz hain darbe girişimi lanetlendi. Kulüpler adına açıklamada bulunan Sultangazi Kulüpler Birliği Başkanı Osman Büyükgöz, “Üzücü bir süreç yaşadık. İlk anda sıcağı sıcağına insanların daha ne olduğunu anlamadan, bir kalkışmayı duydukları andaki o tavırları takdire şayandır. Kimse sorgulamadı.Sayın Cumhurbaşkanımızın emriyle, direktifiyle bir anda sokaklara dökülüp, kendi başına bir hareket kabiliyeti gerçekleştirmesi, hiçbir şekilde bu işten geri dönmemesi, birbirimize ne kadar kenetlendiğimizi gösterdi. Bu kenetlenme bütün dünyaya bir korku sardı.

Bu süreçte çok ciddi kahramanlık destanları yazıldı. Çok cesur şehitlerimiz oldu. Şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Bizlerde spor kulüpleri olarak, bizlerde hiçbir şeyi sorgulamadan sokağa döküldük. Hepimiz vatanımıza sahip çıktık. “ ifadelerini kullandı.

IMG_9059

NURETTİN NARİN; YASTIK ALTI DÖVİZLERİ HEMEN TL’YE ÇEVİRİN

Ziyarette konuşan Sultangazispor Kulüp Başkan Yardımcısı ve Narin İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Narin,  15 Temmuz darbe girişimine karşı milletin kenetlenmemesi durumunda 1980’li yılların yeniden yaşanacağını söyledi. Türkiye ekonomisinin güçlü bir ekonomiye sahip olduğunu belirten Nuretitn Narin, “Yastığının altında her hangi bir doları olanlar, erkenden bu dövizi bozsun, ekonomimize güç katsın. Eğer bunu ranta ve fırsata çevirirsek, o zaman bizim içimizde de sıkıntılar başlar.” Dedi.

Yorumlar

Tasarım | Enba