Eminhaber.Org
Ana Sayfa SULTANGAZİ 24 Nisan 2013

Star'ın Başındaki İsim Sultangazi'ye Hayran Kaldı

Sultangazi Kent Ormanları ile 7 Yıldızlı Pazar alanlarını gezen Yusuf Ziya Cömert, Sultangazi’nin projeleriyle Türkiye’ye örnek olduğunu söyledi.

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, medya buluşmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Ziya Cömert’i ağırlayan Başkan Altunay, basın kuruluşu yöneticilerinin görüş ve önerilerini dikkate aldıklarını söyledi. Sultangazi Kent Ormanları, yapımı devam eden 7 Yıldızlı Pazar Alanları ile Belediye Hizmet Kompleksi’ni gezen Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Ziya Cömert, ilçeye kazandırılan projelerin Türkiye’ye örnek olacağını söyledi.

Kent Ormanlarının temiz havası ve eşsiz manzarasına hayran kalan Cömert, “Bu doğa güzelliğini Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da görse çok mutlu olurdu. Gerçekten mükemmel bir çalışmayla tüm İstanbul’a hizmet konuma gelmişsiniz. Başkan Altunay’ı tebrik ediyorum” dedi. 7 Yıldızlı Pazar alanlarının tam bir yaşam merkezine dönüştüğünü kaydeden Cömert, “Pazar alanlarınız birçok fonksiyonu içinde barındıran yapısıyla yaşam merkezine dönüşüyor. Sultangazi yeni projeleriyle Türkiye’ye örnek olacak bir gelişim içerisinde” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Tasarım | Enba