Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET 6 Mayıs 2018

STK’lardan Mercan Yeşil’e Büyük Destek

Ak Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili aday adayı Mercan Yeşil’e STK’lardan büyük destek geldi.

Seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarını sürdüren Ak Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili aday adayı Mercan Yeşil’e STKlardan tam destek geldi. Bölgenin en genç aday adayı olan Yeşil, önceki gün STK temsilcilerini ziyaret ederek, destek istedi.

Aday adaylığı başvurusunu yaptıktan sonra seçim çalışmalarına başlayan Mercan Yeşil, seçim bölgesindeki tüm teşkilatları ziyaret etti. Teşkilat üyelerinin sevgisiyle karşılaşan Yeşil, sivil toplum kuruluşlarını da ziyaret ederek çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

2.Bölgede Mercan Yeşil’e her geçen gün verilen desteğin artarak devam ettiği öğrenilirken, Adıyaman Sanayici ve İş Adamları Derneği Genel Başkanı Ömer Yıldırım, Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Arnavutköy Adıyaman Derneği (GADER) Başkanı Mehmet Akıncı, Denetim Serbestlik ve Koruma Kurulları yönetim kurulu üyesi Mustafa Kamar, İstanbul Ticaret Odası yönetim kurulu üyesi Servet Samsama, Adıyaman Federasyon (ADI-FED) Başkanı Av.Abdurrahman Dursun, Sultangazi Erzurumlular Dernek Başkanı İmdat Kamacı, Adıyaman Kahta Federasyonu Başkanı Ali Yücel, AKYAD Başkanı Ahmet Süt, İstanbul Ticaret Borsası ve TÜMSİAD yönetimi Mercan Yeşil’e tam destek verdi. Gençleri mecliste görmek istediklerini belirten STK temsilcileri, bölgenin en genç aday adayı Mercan Yeşil’i desteklediklerini ve mecliste görmek istediklerini belirttiler.

Yorumlar

Tasarım | Enba