Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 14 Mayıs 2018

Suat Öztürk’ten Erdal Uçar’a Hayırlı Olsun Mesajı

Altınser Grup Yönetim Kurulu Üyesi Suat Öztürk, Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilen hemşerisi Erdal Uçar’a hayır olsun dileklerini iletti.

Aslen Ağrılı olan Erdal Uçar’ın Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilmesi toplumun her kesiminden olumlu tepkiler gördü. Siyaset arenasında ve çevresinde sevilen bir sima olan Uçar’a hemşerileri de tam destek vererek, Belediye Başkanı Cahit Altunay tarafından alınan kararın yerinde olduğunu belirtiyorlar.

Bu isimlerden biri de Sultangazi’ye yaptığı yatırımlarla ekonomi ve istihdama katkı sunan Altınser Grup Yönetim Kurulu Üyesi Suat Öztürk.

Hemşerisi Erdal Uçar’ın Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilmesinden dolayı son derece mutlu olduğunu belirten Öztürk, “Uzun yıllardır Ak Parti saflarında ülkesine ve Sultangazi’ye hizmet eden hemşerimiz, değerli kardeşimiz Erdal Uçar’ın Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilmesi bizleri gururlandırmış, bir o kadar da mutlu etmiştir. Genç yaşına rağmen Erdal Uçar gerçekten başarılı bir siyasetçidir, bir hizmet adamıdır. Bir hemşerisi olarak bugüne kadar göstermiş olduğu başarılı çalışmalarını her zaman takdir ile karşıladım. İnanıyorum ki Belediye Başkan Yardımcılığı görevini de en iyi şekilde yerine getirecektir. Tecrübesiyle Sultangazi’ye çok şey kazandıracaktır. Sultangazi Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Erdal Uçar’a hayırlı olmasını temenni ederek yeni görevinde başarılar dilerim.  Her zaman Erdal Uçar’ın yanında ve destekçisi olduğumu da belirtmek isterim” diye konuştu.

Altınser Grup Yönetim Kurulu Üyesi Suat Öztürk, aldığı karardan dolayı Belediye Başkanı Cahit Altunay’a da teşekkür etti.

Yorumlar

Tasarım | Enba