Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 10 Temmuz 2014

Şükrü Demir’i Üzen Kaza

Dün akşam saatlerinde Sultangazi’de yaşanan bir kaza basın camiasını üzdü. Yeniumut Gazetesi İmtiyaz Sahibi Şükrü Demir’in eşi Besire Gökçe Demir ve minik kızı Mihriman Şimal hafriyat kamyonun altında kalarak ölümden döndüler.

 

Küçükköy’de bindiği bir minibüsle Sultangazi’ye gelen Besire Gökçe Demir, Uğur Mumcu Mahallesi Kim Market kavşağında inmek istedi. Minibüs şoförü ise Demir’i yol ortasında indirdi. Kırmızı ışıkta yol ortasında indirilen Besire Gökçe Demir minik kızı Mihriman Şimal ile ölümden döndüler.

ŞÜKRÜ DEMİR KAZA2

Yeşil ışıkın yanmasıyla birlikte minibüsün arkasında bulunan hafriyat kamyonu hareket etti. Besire Gökçe Demir ve kucağındaki Mihriman Şimal’i fark etmeyen hafriyat kamyonunun hareket etmesiyle birlikte Demir kamyonun altında kaldı. Hafriyat kamyonu şoförü çevrede bulunan vatandaşların “Dur” çağrısıyla durabildi. Hafriyat kamyonun durmasıyla büyük bir facianın da önüne geçildi.

ŞÜKRÜ DEMİR KAZA1

Yaşanan kazada Besire Gökçe Demir’in belinde ve omuriliğinde kırıklıklar olduğu, minik Mihriman Şimal’in ise durumun iyi olduğu ifade edildi. Kaza sonrası Taksim İlk Yardım Hastanesine kaldırılan Besire Gökçe Demir ameliyata alındı.

 

Olayı haber alanlar ise Taksim İlk Yardım Hastanesi’ne akın etti. Bu isimlerden biride Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ali Boztaş’dı. Olayı duyar duymaz hastaneye koşan Boztaş, Demir ailesine geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Yorumlar

Tasarım | Enba