Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 28 Haziran 2018

Süleyman Soylu’dan Teşekkür Ziyaretleri

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, seçim bölgesi olan 2. Bölgede Ak Parti İlçe Başkanlıklarına teşekkür ziyaretinde bulundu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ziyaretler kapsamında Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanlığına da teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette, konuşan Ak Parti İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun seçim çalışmaları kapsamında sık sık Sultangazi’ye gelerek kendilerine destek verdiğini belirterek, “24 Haziran’ı ilçe olarak zaferle tamamladık. Aslolan Cumhurbaşkanımız Sayın recep Tayyip Erdoğan’ı başkan yapmaktı, elhamdülillah bu oldu. Ak Parti’nin biraz daha güçlü olmasını isterdik. Ama bizler gayret ettik, takdir rabbimizindi. Rabbimizin takdirine rıza göstermekten bizim başka yapacak bir şeyimiz yok. Seçim çalışmalarında elimizden gelenin fazlasını yaptık. Bu konuda vicdanımız rahat” dedi.

“Cumhurbaşkanımızın Başkan yapmanın ilk mutluluğunu dört gündür beraber yaşıyoruz” diyen Belediye Başkanı Cahit Altunay ise, “Sayın Bakanımız Süleyman Soylu seçim sürecnde ilçemize defalarca geldi. Her geldiğinde de yeni bir soluk, yeni bir heyecan getirdi.” Diye konuştu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’da yaptığı konuşmada 24 Haziran’da azmi ve çalışmalarıyla gece-gündüz alanlarda olan teşkilat mensuplarına teşekkür etti.
Yorumlar

Tasarım | Enba