Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 10 Ağustos 2015

Sultanbeyli Sultangazi İle Karıştırıldı

Sultanbeyli Sultangazi İle Karıştırıldı
Ali Baba Halı Yıkama

Sultanbeyli Fatih Karakolu’na yönelik gerçekleşen canlı bomba saldırısında sosyal medyada ve bazı ulusal kanallarda olayın gerçekleştiği yer Sultangazi olarak belirtildi.

 

İstanbul’un 39 ilçesi arasında zaman zaman isim karışıklığının yaşandığı Sultangazi-Sultanbeyli, dün yine aynı karışıklıkla gündeme geldi. Gece Sultanbeyli Fatih Karakolu’na yönelik gerçekleşen canlı bomba saldırısından sonra bazı ulusal yayın yapan TV kanalları, haber siteleri ve Twitter kullanıcıları olayın yaşandığı yeri Sultangazi olarak belirttiler. Özellikle ulusal yayın yapan haber kanallarının Sultanbeyli’de yaşanan olayı Sultangazi olarak geçmesi, Sultangazililer de tedirginliğe yol açtı.

sultanbeyli-sultangazi-1 sultanbeyli-sultangazi-2 sultangazi-sultanbeyli

Gece Sultanbeyli’de yaşanan canlı bomba saldırısından sonra, Sultangazi-Sultanbeyli isim karışıklığı ikinci kez yine aynı karakola gerçekleşen silahlı saldırıyla yaşandı. Saldırı düzenlenen polis merkezinin önünde inceleme yapan polislere kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce ateş açıldı. A Haber kanalı silahlı saldırının Sultangazi’de gerçekleştiğini duyurdu. Alt yazıyla da olayın yaşandığı yerin Sultangazi olduğu ayrıca belirtildi.

sultanbeyli-sultangazi

 

sultanbeyli-sultangazi-3

Tasarım | Enba