Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 29 Ekim 2016

AK Parti İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

AK Parti İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı
Ali Baba Halı Yıkama

Ak Parti’nin Sultangazi Belediyesi Nikah Salonunda gerçekleşen danışma meclisi toplantısına İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan’ın sözleri damgasını vurdu. Civan 15 Temmuz’un galibinin Ak Parti olduğunu ifade ederek, “Bu darbe için mücadele eden bir parti varsa oda Ak Parti’dir” dedi.

AK Parti İlçe Teşkilatı Danışma Meclisi Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Sultangazi Belediyesi Nikah Salonu’nda düzenlenen toplantıya Ak Parti Milletvekilleri Halis Dalkılıç, Şirin Ünal ve Ali Haydar Yıldız, Belediye Başkanı Cahit Altunay, İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, İlçe yöneticileri, İl Başkan Yardımcısı Muharrem Ödemiş, İl Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahman Dursun, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Onur Uygun, Kadın Kolları Başkanı Nurcan Öztürkmen, Belediye Meclis Üyeleri ve partililer katıldı.

ak-parti-sultangazi-danışma-meclisi-toplantısı_DSC7956

CİVAN; “15 TEMMUZ’UN GALİBİ AK PARTİ’DİR”

Toplantıda konuşan Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan 15 Temmuz darbe girişiminden sonra gerçekleşen ilk danışma meclisi toplantısını gerçekleştirdiklerini belirterek, “1 dolara vatanını satan hainlere fırsat vermediğiniz için hepinize teşekkür ediyorum.” Dedi. 15 Temmuz gecesi ‘İstanbul bana sahip çıkar’ diyen ve canını hiçe sayarak İstanbul’a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a da teşekkür eden Civan, Sultangazi İlçe Teşkilatı’nın o kara gecede Erdoğan’ın arkasında dimdik durduğunu söyledi.  Civan, “Bugünlerde diğer siyasi partilerinde 15 Temmuz’da çalıştığına dair söylemler var. Tabi ki çalıştılar. MHP lideri Devlet Bahçeli’nin göstermiş olduğu duruştan dolayı teşekkür ediyorum. Ama bir gerçek vardır ki bu darbenin bir galibi varsa, bu darbe için mücadele eden bir parti varsa oda Ak Parti’dir. Buda bir gerçektir.” diye konuştu.

ak-parti-sultangazi-danışma-meclisi-toplantısı_DSC7970

ALTUNAY; “BU MİLLET ÜLKESİNİ BÖLDÜRTMEDİ”

Toplantıda konuşan Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın da gündeminde 15 Temmuz darbe girişimi vardı. Altunay, “FETÖ hainleri Önce 5-6 Eylül olaylarıyla, daha sonra 17-25 Aralık planlarıyla, son olarak 15 Temmuz saldırılarıyla bu ülkeyi dize getirmeye çalıştılar. Ama bu millet çok güçlü bir millet olduğunu, atalarının torunları olduğunu o puslu gecede ispat etti. Bu millet ülkesini böldürtmedi, bölmeye çalışanlara da fırsat vermedi.” İfadelerini kullandı.

ak-parti-sultangazi-danışma-meclisi-toplantısı_DSC7955 ak-parti-sultangazi-danışma-meclisi-toplantısı_DSC7967 ak-parti-sultangazi-danışma-meclisi-toplantısı_DSC7968 ak-parti-sultangazi-danışma-meclisi-toplantısıCv4PXk8WgAENpDT

Tasarım | Enba