Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 21 Eylül 2016

Sultangazi Ak Parti’de Görev Değişimi

Ak Parti Sultangazi İlçe Teşkilatı Yürütme Kurulu’nda görev değişimi yaşandı. İlçe Başkan Yardımcısı Fevzi Çetin’in yerine Cemalettin Çelebi atandı.

Ak Parti’nin haftalık yürütme ve yönetim kurulu toplantıları İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan başkanlığında parti binasında gerçekleşti. İlk olarak Yürütme Kurulu toplantısı yapıldı ve toplantıda alınan kararlar Yönetim Kurulu toplantısında açıklandı.

15 Temmuz’dan sonra düzenlediği basın toplantısında Yürütme Kurulu’nda değişime gideceğinin sinyallerini veren Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, haftalık yönetim kurulu toplantısında Yürütme Kurulunda gerçekleşen değişimi İlçe yöneticileri ile paylaştı.

Ak Parti Yürütme Kurulu’nda dikkat çeken değişim ise Fevzi Çetin’in İlçe Başkan Yardımcılığı görevinin sonlandırılması oldu. 2014 yılından bu yana Seçim işlerinden sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Av. Fevzi Çetin’inin bu görevi sona erdi. Asil yönetimde ki yerini koruyan Fevzi Çetin’den boşalan İlçe Başkan Yardımcılığı koltuğuna ise ilçe yöneticisi Cemalettin Çelebi getirildi. İlçe yöneticiliğinden Yürütme Kuruluna getirilen Cemalattein Çelebi yapılan yeni görevlendirmede Ekonomiden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı oldu.

Ayrıca birim başkanlıklarında yapılan değişime göre Süleyman Yiğitoğlu Fevzi Çetin’in yürüttüğü Seçim İşleri Başkanlığına getirilen isim oldu.

1-SHİB MEVLÜT DİLEK
2-TEŞKİLAT YASIN GAZİ
3-TANITIM MEDYA..UMUT ÖZTÜRK
4-ARGE HALIL POYRAZ
5-SOSYAL İŞLER
BATTAL ISIRKAN
6-EKONOMIK ISLER
CEMALETTIN CELEBI
7-MALİ İŞLER
KEMAL EYÜBOĞLU
8-DIŞ ILİSKİLER
HÜSEYİN KOLÇAK
9-HALKLA İLISKILER
RAMAZAN ALTAN
10-YEREL YÖNETIM
MEHMET KAVAK
11-ÇEVRE ŞEHIR VE KÜLT
NERGİZ KARAHAN
12-İNSAN HAKLARI
SELMA AKIN PATIR
13-SEKRETERYA
ÖMER HABAT
14-SEÇIM İŞLERI
SÜLEYMAN YIGITOGLU

Yorumlar

Tasarım | Enba