Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 28 Ekim 2015

“Sultangazi Ak Parti’nin kalesidir”

“Sultangazi Ak Parti’nin kalesidir”
Ali Baba Halı Yıkama

Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan; “Ak Partili olsun ya da olmasın, istikrarımız ve istikbalimiz için lütfen herkes bu seçimde oyunu Ak Parti’ye kullansın” dedi.

 

1 Kasım seçimlerine dört gün kala Ak Parti Sultangazi İlçe Teşkilatı Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezi’nde düzenlediği geniş aile programın da STK Temsilcileri, İşadamları ve Muhtarlarla bir araya geldi. Programa STK Temsilcileri, işadamları ve muhtarların yanı sıra İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Belediye Başkanı Cahit Altunay, Milletvekili adayları Hüseyin Bürge ve Ömer Faruk Aydemir’de katıldı.

IMG_3817

Programda konuşan Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, İstanbul’un 39 ilçesi arasında Ak Parti’nin en güçlü olduğu ilçenin Sultangazi olduğunu söyledi. “Sultangazi Ak Parti’nin kalesidir” diyen Civan, “Sultangazi ilçe teşkilatımız kurulduğu günden bugüne kadar sayısız çalışmalara imza attı. Bu çalışmaları hiçbir zaman Ak Parti tek başına yapmadı. Bu salonda bulunan herkesin ciddi destekleriyle biz bu çalışmaları yaptık. Sultangazi’de yüzde 60’ları gördüysek bize paydaşlık yapan, destek veren sizlerin ve Sultangazililerin katkılarıyla olmuştur.” Dedi.

 

1 Kasım seçimlerinin önemine değinerek konuşmasını sürdüren Civan “Ok yaydan çıktı” diyerek tüm Sultangazililere bir çağrıda bulundu. 1 Kasım tarihinin Türkiye’nin kader tarihi olduğuna dikkat çeken Civan, “İster Ak Partili olsun ister olmasın, hangi siyasi görüşten olursanız olun istikrarımız için, istikbalimiz için, milletimizin ve devletimizin bekası için lütfen herkes bu seçimde oyunu Ak Parti’ye kullansın” ifadelerini kullandı.

IMG_3784

IMG_3789IMG_3785 IMG_3788 IMG_3792 IMG_3793 IMG_3798 IMG_3799 IMG_3800 IMG_3801 IMG_3828

 

IMG_3832

Tasarım | Enba