Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 25 Kasım 2018

Sultangazi Alperen Ocakları’na yeni başkan

Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı İstanbul İl Başkanı Nail Gün, Sultançiftliği Mahallesi Eski Edirne Asfaltı’nda bulunan Alperen Ocakları İlçe binasına ziyaretinin ardından yeni başkan Sinan Çayır’a görevi ve yetkisini teslim etti.
Sultangazi Alperen Ocakları’na yeni başkan
Ali Baba Halı Yıkama

Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Sultangazi İlçe Başkanlığı’na Sinan Çayır atandı. Büyük Birlik Partisi ilçe binasında düzenlenen tören ile Sultangazi Alperen Ocakları Başkanı Sinan Çayır’a yetki belgesi Alperen Ocakları İstanbul İl Başkanı Nail Gün tarafından verildi.

Büyük Birlik Partisi Sultangazi İlçe Binasında düzenlenen yetki töreni, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından, Alperen Ocakları İl Başkanı Nail Gün Sinan Çayır’a Türk Bayrağı’na sarılı Kur’an-ı Kerim hediye ederek, yetki belgesini takdim etti.

Alperen Ocakları İstanbul İl Başkanı Nail Gün, hayırlı olmasını temenni ettiği görevlendirme töreninde şunları ifade etti, “Dava arkadaşımız Sinan Çayır’a Sultangazi Alperen Ocakları ilçe başkanı olarak görevlendirdik. Rabbim Dava arkadaşımızın yardımcısı olsun, bu kutlu davada Sultangazi’de hizmet ve çalışmalarımızı artık Sinan Çayır kardeşimiz sürdürecektir. Cenab-ı Allah bu kutlu görevde hayırlarla hizmet edebilmeyi nasip eylesin.”

Sultangazi Alperen Ocakları Başkanlığı’na atanan Sinan Çayır yaptığı açıklamada: “Kendisini, vatanına, milletine, dinine ve devletine adamış Türk İslam Dünyasının yetiştirdiği en büyük liderlerden biri olan Büyük Birlik Partisi kurucu şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun gözbebeği Alperen Ocakları’nda görev almanın gururu ve mutluluğunu yaşıyorum. Bana bu kutlu görevi layık gören başta İl Başkanımız Nail Gün’e, emeği geçen teşkilatımızın tüm neferlerine teşekkür ediyorum. Mevlam razı olsun. Bu ulvi yolda Rabb’im ayaklarımızı sabit kılsın. Allah bizlere sancağımızı her yerde dalgalandırmayı nasip eylesin” dedi.

Tasarım | Enba