Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 23 Temmuz 2018

Sultangazi Belediyesi Görüntülerle Cevap Verdi

Geçtiğimiz günlerde Cebeci Köyü’nden bir takipçimizin “Sultangazi Belediyesi ilaçlama çalışması yapmadığı için kendi imkanlarımızla ilaçlama çalışması yapıyoruz” şikayetini resmi Facebook hesabımızdan paylaşmıştık. Sultangazi Belediyesi vatandaşın o iddiasına görüntülerle cevap verdi.

Cebeci Köyü’nden bir takipçimizin “Fotoğraflarda gördüğünüz yer Cebeci Köyü 2800/1 sokak. Belediye tarafından yapılan ilaçlama çalışmaları sokağımızda yapılmamaktadır. Sokak hayvanlarından dolayı da sokağımızda özellikle pire’ye karşı kendi imkanlarımızla mücadele ediyoruz. Bundan dolayı sokakta kireçleme vb. çalışmaları kendimiz yapmaktayız. Yaşadığımız sorunu defalarca ilgili birimlere ve müdürlüklere bildirmemize rağmen sokağımıza ilaçlama konusunda ilgi ve alaka gösterilmemiştir. Çocuklarımız bu durumdan fazlasıyla etkilenmektedir.” İfadelerine yer verdiği şikayet mesajını resmi Facebook hesabımızda gündeme taşımıştık.

Sultangazi Belediyesi vatandaşın bu iddiasına görüntülerle cevap verdi. Sultangazi Belediyesi tarafından Emin Haber’e gönderilen görüntülerin yanı sıra Cebeci Köyü’nün tüm sokak ve boş arazilerinde ilaçlama çalışması yapıldığına değinildi.

Yorumlar

Tasarım | Enba