Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, SULTANGAZİ 18 Temmuz 2018

Sultangazi Belediyesi İşçi Alımı İlanı Yayınlandı

Sultangazi Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında çok sayıda işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Sultangazi Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında şoför alımı yapacaktır. Adaylar ilana 25 Temmuz 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamındadır.

Sultangazi Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda belirtilmiştir.

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmak

Ağır vasıtası ehliyet, SRC4 ve psikoteknik belgesi sahibi olmak

Sultangazi ilçe sınırları içerisinde 01.06.2016 tarihinden itibaren en az 2 yıldır oturuyor olmak

25 yaşını bitirmiş ve 50 yaşını doldurmamış olmak

En az 3 yıl boyunca ağır vasıta şoförü olarak çalışmış olmak

Türk Ceza Kanununun 53. Maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevini kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin iflasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahrum olmamak

Askerlik ile ilişkisi bulunmamak

Emekliliğe hak kazanmış veya emekli olmamak

Güvenlik soruşturması gelene kadar belirli süreli sözleşme yapılacak olup, sonrasında belirsiz süreli sözleşme yapılacaktır.

Adaylardan başvuru sırasında istenilen belgeler aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

Başvuru formu

Kimlik fotokopisi

Adli sicil belgesi (kamuya verilmek üzere)

İkametgah belgesi raporu (01.06.2016 tarihinden itibaren en az 2 yıldır Sultangazi ilçesinde olduğunu belgeleyecek.)

Diploma fotokopisi

Ağır vasıta ehliyet, SRC4 ve psikoteknik belgeleri fotokopisi

SGK hizmet dökümü

Şartları taşıyan tüm personel görüşmeye çağrılacak olup, uygulamalı mülakat yapılacaktır. Mülakat günü ve saati SMS ile bildirilecektir.

Başvuru Adresi : Uğur Mumcu Mahallesi Atatürk Bulvarı No:54/1 Sultangazi / İstanbul

İrtibat Kişi : Murat Çelik

Telefon : 0212 459 4082

Bu yazımızda Sultangazi Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi konularda detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara Sultangazi Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Tasarım | Enba