Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 14 Aralık 2017

SULTANGAZİ BELEDİYESİ ÖNÜNDE HAREKETLİ DAKİKALAR

Sultangazi'de, çok sayıda sabıka kaydı bulunduğu belirtilen şahıs, özel imar tadilatı isteği kabul edilmeyince belediyenin önüne pompalı tüfekle giderek havaya ateş etti. Bir süre yanına kimseyi yaklaştırmayan şüpheli, polislerin müdahalesi ile yakalanarak etkisiz hale getirildi.

İddiaya göre Cuma Ali Ş. Sultangazi Belediyesi’ndeki imar müdürlüğünde oturduğu bina ile ilgili düzenleme yapmak istediğini bildirdi, ancak bu isteğe olumsuz yanıt aldı. Sinirlenerek tepki gösteren bu kişi kısa süre sonra elinde bir av tüfeği ile bugün saat 11.00 sıralarında Sultangazi Belediyesi önüne gelerek rastgele havaya ateş açmaya başladı.

POLİS ETKİSİZ HALE GETİRDİ

Kısa sürede bölgeye sevk edilen polis ekipleri, Cuma Ali Ş.’ye elindeki silahı bırakarak teslim olmasını istedi. Ancak kimseyi yanına yaklaştırmayan Cuma Ali Ş.’yi, Sultangazi Emniyet Müdürlüğü Asayiş Bürosu’ndan bir görevli arkasından yaklaşarak etkisiz hale getirdi.  Şüphelinin Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde sorgusu sürüyor.

Gözaltına alınan Cumali Ali Ş.’nin Dökümcüler sitesinde bir araziyi işgal ederek, gecekondu yaptığı belirlendi. Arazi sahibinin şikayetiyle belediye ekiplerince kaçak gecekondunun yıkıldığı, şahsın bundan dolayı sık sık belediye yetkililerini tehdit ettiği ortaya çıktı. Bugün saat 11.00’da pompalı tüfekle belediye binasına ateş eden şahsın kısa bir süre önce cezaevinden çıktığı belirlendi.

Yorumlar

Tasarım | Enba