Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 6 Mayıs 2020

Sultangazi Erzurumlular Derneği’nden erzak yardımı

Dernek başkanlığını İmdat Kamacı’nın yaptığı Sultangazi Erzurumlular Derneği, ihtiyaç sahibi ailelere erzak yardımında bulundu.

Sultangazi Erzurumlular Derneği, kendi hemşerileri için başlattığı yardım kampanyasını genişleterek yardım atağında yüzlerce ailenin yüzünü güldürdü. Ramazan ayı öncesi 300 koli erzak yardımı dağıtımında bulunan Erzurumlular Derneği’nin yardım atağı devam ediyor. Dernek Başkanı İmdat Kamacı Yönetim Kurulu Üyeleri Nurettin Narin, Osman Şeker, Alihan Genç ve diğer yönetim kurulu üyeleri Ramazan ayı için de yüzlerce koli erzak yardımı yaparak, bir nebze de olsun ihtiyaç sahibi ailelerin derin nefes almalarını sağladı.

Konuyla ilgili Emin Haber’e açıklama yapan Dernek Başkanı İmdat Kamacı, “Millet olarak zor günler geçirdiğimiz şu günlerde ilçemizde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelerimiz için neler yapabiliriz diye düşündük. Şahsım ve yönetim kurulu üyelerimiz el birliği ile zor durumda olan ailelerimize bizde bir can suyu oluşturmak istedik. Yaklaşık bugüne kadar 700 ailemizin kapısını çalarak, erzak yardımında bulunduk. Yaptığımız bu uygulamayı her ramazan ayında inşallah sürdürmeye devam edeceğiz. Bu zorlu süreçte desteklerini esirgemeyen tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar

Tasarım | Enba