Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ 8 Nisan 2020

Sultangazi Giresunlular Derneği 65 yaş üstünü unutmadı

Sultangazi Giresunlular Derneği, 65 yaş üstü ve dernek üyesi 60 aileye yardım etti.

Başkanlığını Şaban Durdu’nun yaptığı Sultangazi Giresunlular Derneği, 65 yaş üstü ve dernek üyesi ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak amacıyla hazırladığı erzak paketlerini teslim etti. Dernek Başkanı Şaban Durdu erzak paketlerini kendisi teslim etti.

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de etkisini gösteren koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle sokağa çıkma yasağı getirilen 65 yaş üstü ve dernek üyesi 60 ihtiyaç sahibi aileye gıda yardımı ulaştırarak yardım elini uzatan Sultangazi Giresunlular Derneği Başkanı Şaban Durdu, sosyal projelerle de toplumsal dayanışmaya katkı sağlamaya gayret gösterdiklerini ifade etti.

Başkan Durdu, “Özellikle bugünlerde Koronavirüs salgını nedeniyle sokağa çıkma yasağı getirilen 65 yaş ve üstünün yanı sıra dernek üyemiz olan ihtiyaç sahibi ailelere yalnız olmadıklarını hissettirmek için bir nebze de olsa yardım elimizi uzatmak istedik. Sorumluluk bilinciyle görevimizi yapmaya ve bugünlerin en az hasarla atlatılması için elimizden gelen desteği sağlamak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Sultangazi Giresunlular Derneği Başkanı aban Durdu, yardımların devam edeceğini de belirtti.

Yorumlar

Tasarım | Enba