Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SULTANGAZİ 31 Ekim 2014

Sultangazi Giresun’lular Şehitler İçin Biraraya Geldi!

Sultangazi Giresunlular geleneksel hala getirdiği Mevlid-i Şerif programında bu ay Karaman’ın Ermenek ilçesinde meydana gelen maden kazasın da mahsur kalan 185 işçimiz ,Şehitlerimiz ve Dünyada Zulüm görerek şehit olan tüm Müslümanlar için biraraya geldi.

Her ayın son perşembe günü gerçekleşen Mevlid -i Şerif’e Sultagazi Giresunlular Dernek Başkanı ve Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Ahmet Demiray,Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Serdar Ayduğan,Erdal Uçar,Sultançiftliği Muhtarı Ali Öksüz,Dernek Yönetimi ve üyeleri katıldı.

Okunan Mevlidin Türkiye’nin musibetlerden kurtulması ve şehitler için olduğunu söyleyen Sultagazi Giresunlular Dernek Başkanı Ahmet Demiray “Karaman’ın Ermenek ilçesinde meydana gelen maden kazasıda hayatını kaybeden,Dünyada Zulüm görerek şehit olan tüm Müslüman kardeşlerimize ve ölmüşlerimiz için bir araya geldik. Ben Tekrardan şehitlerimizin kederli ailelerine ve yakınlarına Allah sabır diliyorum.Duyarlılık gösterip programımıza katıldığınız için teşekkür ediyorum”dedi.

Bahattin Pehlivan,Mehmet Çiftçi tarafından Okunan Kur’an-ı Kerim ve mevlitten sonra dualar edildi.ikramlar eşliğinde program sona erdi.

9

 

Yorumlar

Tasarım | Enba