Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 20 Şubat 2018

Sultangazi Kaymakamı Uğur Kalkar’dan BBP’ye Ziyaret

Sultangazi Kaymakamı Uğur Kalkar Büyük Birlik Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı’na iade-i ziyaret gerçekleştirdi. Kaymakam Kalkar ziyaret sırasında BBP’den övgü dolu sözlerle bahsedip “ BBP Her Zaman Ülkemizin ve Aziz Milletimizin Yanındadır ” dedi.

Sultangazi Kaymakamı Uğur Kalkar bugün akşam saatlerinde BBP Sultangazi İlçe Başkanlığı’na iade-i ziyaret gerçekleştirdi. Kaymakam Kalkar’ı, İlçe Başkanı Nail Gün, İlçe Başkan Yardımcısı ve 2. Bölge Başkanı Mustafa Yalçın, İlçe Başkan Yardımcısı Yakup Yılmaz ve partililer karşıladı.

Kaymakam Kalkar’ı Makamında kabul eden Başkan Gün ziyaretten memnun kaldıklarını dile getirip : “ BBP Teşkilatı olarak ziyaretinizden memnun kaldık. Kamu Kurum ve Kuruluşları ile BBP’nin iyi ilişkileri her zaman daim olacaktır. Önümüzde seçimler olacak. Siyasi faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. İlçemiz adına da vazifeye başladığınızdan bu güne yaptığınız icraatları takdir ederek izliyoruz. İlçemizde eskiden gerçekleşen Terörist faaliyetlere karşı net ve kesin duruşunuzu ayakta alkışlıyoruz. İnanıyoruz ki önümüzde ki yıllarda ilçe adına hizmetleriniz göz dolduracaktır. Bizlerde BBP olarak yanınızdayız ve destekçininiz. Ziyaretinizden de şeref duyduk.” dedi.

Kaymakam Kalkar da ziyarette ; “BBP’nin kuruluşundan bu yana duruşunu hep takdir ettim. Bizler Sultangazi’ye atandığımızdan bu yana, misafir olarak gelmedik ev sahibi olarak geldik elbette, hizmet etmek genel şiarımız oldu. İlçemizde neler yapabiliriz ? Nasıl hizmet edebiliriz ? sorularını birlikte cevaplamak BBP’nin görüşlerini de almak bizleri mutlu ediyor. Göreve başladığımızdan bu yana mahallelerde toplantılar yapıyoruz. Vatandaşımız ile birebir konuşup muhtarlarımız ile istişareler yapıyoruz. Siyasi partilerimizin bakış açısı önemli. Sağ duyunun egemen olduğu bir süreç yaşıyoruz. Ülkemiz ateş çemberinde. Bizler de hiçbir Terörist faaliyete izin vermeyeceğiz. Kararlılıkla üzerine gideceğiz. Kanunlar çerçevesinde esnafımızın çeşitli talepleri oluyor onlara da karşılık vermeye çalışıyoruz. Kanun neyi gerektirirse yapacağımızdan da şüpheniz olmasın. BBP’ye seçim döneminde başarılar diliyorum. ” konuşmasını yaptı.

Samimi sohbet havasında geçen ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından son buldu.

Yorumlar

Tasarım | Enba