Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ 4 Nisan 2020

Sultangazi Kaymakamı Uğur Kalkar’dan önemli açıklamalar

Sultangazi Kaymakamı Uğur Kalkar, kurum ve kuruluşların yanı sıra muhtarlıkların farklı yardım organizasyonlarında bulunmaması konusunda dikkatli davranmalarını ve yardım yapmak isteyen kurum ve kişilerin Vefa Sosyal Destek Grubuna yönlendirilmelerini istedi.

Sultangazi Kaymakamı Uğur Kalkar imzasıyla yayınlanan mesajda şu ifadelere yer verildi;  “65 yaş üstü vatandaşlarımız ile kronik hastalığı bulunan vatandaşlarımızın ayrıca acil ihtiyaç sahibi olan ailelerimizin gıda, temizlik vb. İhtiyaç taleplerini Kaymakamlığımız bünyesindeki Vefa Sosyal Destek Grubu koordinesinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımız, Belediyemiz ve Kızılayımız işbirliği ile tek bir çatı altında yürütüyoruz.

Kurum ve kuruluşlarımız ile muhtarlıklarımızdan farklı yardım organizasyonları olmaması hususunda dikkatli davranmaları ile yardım yapmak isteyen kurum ve kişileri Sultangazi Vefa Sosyal Destek Grubumuza yönlendirmelerini bekliyoruz.

Destekleriniz ve yardımlarınız ile fedakarca çalışmanız dolayısıyla sizlere ve tüm personelimize ayrıca evde kalarak ve sosyal mesafe kuralını uygulayarak bizlere yardımcı olan tüm Sultangazili hemşerilerimize teşekkür ediyorum.”

Yorumlar

Tasarım | Enba