Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 5 Temmuz 2015

Kent Konseyi’nden İftar Yemeği

Sultangazi ile ilgili ortak hedeflere ulaşma doğrultusunda, proje ve etkinlikleri yürütmek amacı ile kurulan Sultangazi Kent Konseyi düzenlediği iftarda Sultangazililerle buluştu. İftara katılan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, “Türkiye’yi iktidarsız bırakmamak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” dedi.

 

Sultangazi Kent Konseyi, Gençlik Meclisi ve Kadın Meclisi’nin ortaklaşa düzenlediği iftar programa Sahra Sultan Düğün Sarayı’nda gerçekleşti. İftara; Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, Belediye Başkanı Cahit Altunay, Kent Konseyi Başkanı İmdat Kamacı, Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Gençlik Meclisi Başkanı Mustafa Yiğit, Kadınca Yaşam Merkezi Onursal Başkanı İlknur Altunay, Kadın Meclisi Başkanı Nurcan Öztürkmen, STK Temsilcileri, Muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Sultangazi Kent Konseyi İftar YemeğiIMG_0843

Programın açılış konuşmasını yapan Sultangazi Kent Konseyi Başkanı İmdat Kamacı, Ramazan ayını tüm İslam alemine hayırlar getirmesi temennisinde bulundu. Kamacı konuşmasında, Belediye Başkanı Cahit Altunay’a Sultangazi’ye yapmış olduğu hizmetlerden ve Kent Konseyi’ne verdiği desteklerden dolayı da teşekkür etti.

Sultangazi Kent Konseyi İftar YemeğiIMG_0873

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem ise Kent Konseylerinin önemine dikkat çekerek, “Kent Konseyleri bulunduğu yerde güzel hizmetler veriyor. Sultangazi’de güzel hizmetler vermek için çalışıyor.” Dedi.

 

Konuşmasında 7 Haziran genel seçimlerine ve seçim sonuçlarına da değinen Erdem, “Halkımızın verdiği karar bizim için doğru bir karardır. Ve halkımızın verdiği bu karara hepimiz saygı duymak zorundayız. Hepimiz samimi olarak bu neticeyi kabullenerek, programlarımızı ve çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam etmek zorundayız.  Seçimden sonra Ak Parti alınan sonuçların tahlillerini yapıyor. Neden böyle bir netice alındı? Daha neler yapmamız gerekirdi? Bunları ciddi bir şekilde masaya yatırıyoruz.” İfadelerini kullandı.

Sultangazi Kent Konseyi İftar YemeğiIMG_0884

Ak Parti’nin sorumlu bir parti olduğuna vurgu yapan Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, Türkiye’yi iktidarsız bırakmamak için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyledi. Önümüzdeki hafta Salı veya Çarşamba günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hükümeti kurmak için, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu görevlendireceğini de sözlerine ekleyen Erdem, “Sayın Ahmet Davutoğlu partileri ziyaret ederek, en kısa zamanda Türkiye’yi bir hükümete kavuşturacak.” Diye konuştu.

Sultangazi Kent Konseyi İftar YemeğiIMG_0839

Sultangazi Kent Konseyi İftar YemeğiIMG_0846 Sultangazi Kent Konseyi İftar YemeğiIMG_0853 Sultangazi Kent Konseyi İftar YemeğiIMG_0854 Sultangazi Kent Konseyi İftar YemeğiIMG_0855 Sultangazi Kent Konseyi İftar YemeğiIMG_0856 Sultangazi Kent Konseyi İftar YemeğiIMG_0858 Sultangazi Kent Konseyi İftar YemeğiIMG_0865 Sultangazi Kent Konseyi İftar YemeğiIMG_0867 Sultangazi Kent Konseyi İftar YemeğiIMG_0870

Sultangazi Kent Konseyi İftar YemeğiIMG_0889 Sultangazi Kent Konseyi İftar YemeğiIMG_0900 Sultangazi Kent Konseyi İftar YemeğiIMG_0902

Yorumlar

Tasarım | Enba