Eminhaber.Org
Ana Sayfa ÖZEL HABER 4 Nisan 2013

Sultangazi Meclisi Encümen Ve Komisyon Seçimleri Yapıldı

Sultangazi Belediye Meclisi’nin Nisan
ayı ilk oturumu yapıldı. Bir yıl boyunca görev yapacak olan yeni encümen
üyeleri ile komisyonların belirlendiği oturumu 1. Başkanvekili Abdullah Güler
yönetti.

Nisan ayı ilk oturumunda encümen ve
komisyon üyeleri seçimleri de yapıldı. Belediye encümen adaylarının gizli oy
ile belirlendikleri seçimlerde alınan oylar şu şekilde oldu:
Mustafa Demir (Ak Parti) 26 oy, Özlem Tekke (Ak Parti) 27 oy, Bilal Biricik (Ak
Parti) 27 oy

Belediye Meclisi komisyonları ise şu
isimlerden teşekkül etti:

1- İMAR KOMİSYONU

 

1-     
HARUN KAYA

2-     
CEMAL  CEYLAN

3-     
AV.YASİN DIVRAK

4-     
HAKAN CEYLAN

5-     
HALUK BOZKUR

 

2- PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU

 

1-      A. ZİYA ERÇAKIR- 

2-      HÜSEYİN KURUCU-

3-      BİLAL BİRİCİK-

4-      FEVZÜ DÜLGER-

5-      FERİT ARAS-

 

3- HUKUK KOMİSYONU

 

1-     
AV. ABDULLAH
GÜLER-

2-     
MUSTAFA
CEŞTAN- 

3-     
HAYRETDİN GÜRSES-

4-     
AYTEN ZONTUL-

5-     
ŞÜKRÜ YILDIZ-

 

4-GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU

 

1-  ERGİN KIRMAÇ- 

       2- 
AYTEN ZONTUL-

3-  ZEKERİYA HAYIRLIOĞLU-

4-  AHMET YILDIZ-

       5- 
BAYRAM DURMUŞ

 

5- EĞİTİM-KÜLTÜR VE SANAT KOMİSYONU

 

1-     
ZEKERİYA
HAYIRLIOĞLU

2-     
MUSTAFA DEMİR

3-     
A. ZİYA ERÇAKIR

4-     
HÜSEYİN AYDOĞAN

5-     
FERİT ARAS

6-     
6- ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU

 

1-     
FATMA ELİF
DOGRUYOL ŞAHİN

2-     
İLYAS AVCILAR

3-     
SEBAHATTİN MERİÇ

4-     
AHMET YILDIZ

5-     
MUSTAFA AĞIR

 

7- TEMEL HAKLAR KOMİSYONU

 

1-     
AV. YASİN DIVRAK

2-     
AV.HACI ORHAN

3-     
ENGİN ÖZTÜRK

4-     
ALİ ÜNAL

5-     
BİLAL BİRİCİK

 

8- AVRUPA BİRLİĞİ VE DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU

 

1-     
OSMAN CENGİZ

2-     
MUSTAFA ÇEŞTAN

3-     
ÖZLEM TEKE

4-     
HAYRETDİN GÜRSES

5-     
SEBAHATTİN MERİÇ

 

9- KADIN VE AİLE KOMİSYONU

 

1-     
ÖZLEM TEKE

2-     
AYTEN ZONTUL

3-     
FATMA ELİF
DOĞRUYOL ŞAHİN

4-     
HÜSEYİN KURUCU

5-     
BAYRAM DURMUŞ

 

10- ULAŞIM VE TRAFİK KOMİSYONU

 

1-     
SERVET BEŞKARDEŞ

2-     
İLYAS AVCILAR

3-     
ALİ ÜNAL

4-     
UĞUR DÜRÜ

5-     
İSMAİL ALTUN

 

11- KENT EKONOMİSİ VE MESL. OD. KOMİSYONU

 

1-     
İMDAT KAMACI

2-     
İZZET AÇIKGÖZ

3-     
CEMAL CEYLAN

4-     
İLYAS AVCILAR

5-     
BAYRAM DURMUŞ

Yorumlar

Tasarım | Enba