Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 6 Temmuz 2017

Sultangazi Meclisi Eylül’e kadar tatile girdi

Sultangazi Belediye Meclisi Temmuz ayı 2. oturumu Av. Hacı Orhan başkanlığında meclis toplantı salonunda gerçekleşti. Toplantıda 9 gündem maddesi karara bağlanırken, alınan karar gereği Eylül ayına kadar tatile girdi.
Sultangazi Meclisi Eylül’e kadar tatile girdi
Ali Baba Halı Yıkama

Meclis üyeleri, Pazartesi günü gerçekleştirilen Temmuz ayı Meclis toplantısının 1. oturumunda ilgili komisyonlara havale edilen gündem maddeleri görüşerek karara bağlamak için meclis 1. başkanvekili Av. Hacı Orhan başkanlığında meclis toplantı salonunda toplandı. Açılış ve yoklama ile başlayan Temmuz ayı Meclis toplantısının ikinci oturumunda 9 gündem maddesi karara bağlandı.
doğan-olgun
Toplantıda gündem dışı söz alan CHP Meclis Üyesi Doğan Olgun, Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın Ramazan Bayramı mesajında yer alan Atatürk posterine vurgu yaptı. Olgun, “Başkan Altunay’ın Ramazan Bayramı öncesi sosyal medya hesaplarından paylaşılan videolu bayram tebliği mesajında Atatürk portresi de mevcut.  Bu portrenin yüzü Sultangazi Belediyesi’nin amblemi ile kapatılmış durumdadır. Biz bunun art niyetli olmadığını düşünüyoruz. Ama art niyetli bir davranış ise sorumlularını buradan kınıyorum. “ dedi.
cahit-altunay
MECLİSE 1 AY ARA

Sultangazi Belediye Meclisi 1. Başkanvekili Av. Hacı Orhan bir sonraki meclis toplantısının Eylül 2017 tarihinde Belediye Meclis Salonu’nda yapılacağını ifade etti.

Tasarım | Enba