Eminhaber.Org
Ana Sayfa ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 29 Kasım 2014

Sultangazi MHP’de 2 Aday

Sultangazi MHP’de 2 Aday
Ali Baba Halı Yıkama

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Başkanlığı geçtiğimiz Ay yayınladığı bildiride Sultangazi İlçe Teşkilatının 14 Aralık Pazar günü kongreye gideceğini duyurmuştu.

 

14 Aralık Pazar günü kongreye gidecek olan MHP Sultangazi İlçe Teşkilatı’nda Fatih Aydın ve Özkan Aras’ın ilçe başkanlığına aday olacakları konuşuluyor. Uzun yıllar aktif siyasetin içerisinde yer alan Aydın ve Özkan, son olarak İlçe Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunmuşlardı.

ÖZKAN ARAS-FATİH AYDIN

MHP İstanbul İl Başkanlığı’nın kongre kararından sonra Sultangazi İlçe Teşkilatını da kongre heyecanı sardı. MHP tabanının yakından tanıdığı ve ülkücü camia içerisinde sevilen isimlerden biri olan Fatih Aydın 14 Aralık Pazar günü yapılacak olan 3. Olağan Kongrede ilçe başkanlığına talip olan isimler arasında yer alıyor. İlçe Başkan adaylığını henüz açıklamayan Aydın’ın arkadaşlarıyla yaptığı istişare sonucunda göreve talip olduğu gelen bilgiler arasında. Fatih Aydın’ın önümüzdeki günlerde ekibiyle birlikte adaylığını açıklayacağı söyleniyor.

 

Milliyetçi Hareket Partisi’nde ismi İlçe Başkan adaylığı için geçen bir diğer partili ise Özkan Aras. Aras’ta Ülkücü camianın yakından tanığı bir isim. Özkan Aras’ın da İlçe Başkanlığına talip olduğu ve bu yönde çalışma içerisinde olduğu iddia ediliyor. Arkadaşları, dostları ve ailesiyle görüş-alışverişinde bulunan Özkan Aras’ın da önümüzdeki günlerde adaylığını açıklaması bekleniyor.

Tasarım | Enba