Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 29 Temmuz 2014

Sultangazi MHP’den bayram ‘Püskevit’i

Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Teşkilatı ‘Püskevit’ geleneğini bayramda da sürdürdü. Partililer bisküvi arası lokum dağıttı.

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin geçtiğimiz yıl Adana mitinginde dillere pelesenk ettiği ‘püskevit’ bu yıl da gündeme geldi. MHP Sultangazi İlçe Teşkilatı Ramazan Bayramı’nın ilk günü, bayrama namazı sonrası Merkez Camii önünde vatandaşlarla bayramlaşarak bisküvi ve lokum dağıttı.

mhp sultangazi bayramlaşma

MHP’nin Merkez Camii önündeki Orhangazi Meydanın da ki bayramlaşmasına İlçe Başkanı Av. Fatih Sayın, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililer katıldı. MHP İlçe Başkanı Av. Fatih Sayın, tüm vatandaşların bayramını kutlayarak, “Bayramlaşmamızı sokakta yapıyoruz” dedi.

 

Bazı siyasi partilerin kendi aralarında bayramlaştığını ve vatandaşın arasında inmediğini ifade MHP İlçe Başkanı Av. Fatih Sayın, “Onlar kapalı kapılar ardında bayramlaşırken biz halkın arasına inmeyi tercih ediyoruz” diye konuştu.

mhp sultangazi bayramlaşma

Namaz sonrası MHP’lilerin meydan da kurduğu stanta gelen Sultangazi Kaymakamı Ali Uslanmaz, İlçe Başkanı Fatih Sayın ve partililerle bayramlaştı. İlçe Başkanı Fatih Sayın Sultangazi Kaymakamı Uslanmaz’a bisküvi arası lokum vererek bayramını kutladı.

 

cats

Yorumlar

Tasarım | Enba