Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 18 Mayıs 2019

Sultangazi Polisi Özel Ekip Kurdu, O Sapık Yakalandı

Sultangazi’de oyun oynayan kız çocuklarını izleyerek mastürbasyon yaptığı iddia edilen kişi cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

İddialara göre; Sultangazi sokakta oyun oynayan kız çocuklarını gören bir kişi, telefonla konuşuyormuş gibi yaparak mastürbasyon yaptı. O anlar ise, bir mahalle sakini tarafından cep telefonuna kaydedildi. Görüntülendiğini fark eden sapık olay yerinden koşarak uzaklaştı.

Görüntülerde; Yunus Emre Mahallesi’nde oyun oynayan kız çocuklarını gören bir kişi, telefonla konuşuyormuş gibi yaptığı görülüyor. Bir yandan telefonla görüşüyormuş gibi yapan kişi, bir yandan da elini pantolonunun cebinden sokarak mastürbasyon yaptığı görüntüleri yansıyor.

EMNİYET ÖZEL EKİP KURDU

Sokakta oynayan çocukları taciz eden sapık, Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından yine başka bir sokakta çocukları gözlerken suçüstü yakalandı.

Görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasından sonra Asayiş Büro Amirliği özel bir ekip kurdu. Yaklaşık 30 güvenlik kamerasını tek tek inceleyen ekipler, sapığın Pakistan uyruklu Abdul Selam olduğunu belirledi. Ekipler sapığın izine 50. Yıl Mahallesi’nde ulaştı. Bir sokakta oyun oynayan çocukları gözleyen sapık, asayiş büro amirliği ekipleri tarafından suçüstü yakalanarak, gözaltına alındı.

Şahsın emniyetteki işlemleri devam ediyor.

O SAPIK BÖYLE YAKALANDI

Yorumlar

Tasarım | Enba