Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 29 Nisan 2017

Sultangazi Polisi ‘V’ Maskeli Soyguncuları Arıyor

V for Vendetta filmindeki maskeyle yüzünü kapatmış silahlı soyguncular yine bir fatura ödeme merkezini soydular.

Sultangazi’de geçtiğimiz ay bir markete giren V for Vendetta filmindeki maskelerden takan soyguncular ellerinde silahlarla kasiyeri etkisiz hale getirdi. Daha sonra müşterilere de silahlarını doğrultan soyguncular kasadan yaklaşık 2 bin 500 TL’yi alarak kayıplara karıştı. Aynı soyguncular, 8 Nisan günü bu kez maskeli ve silahlı olarak bir fatura merkezine geldi. Soyguncular veznedeki şahsa silah doğrultarak 3 bin TL’yi alıp kayıplara karıştı.

Yine aynı soyguncular bugün Yunus Emre Mahallesi’nde bulunan bir fatura ödeme merkezini soydular. Yunus Emre Mahallesi’nde bulunan bir fatura ödeme merkezine ‘V’ maskesi olarak bilinen maskeyi takarak giren silahlı iki soyguncu, veznede görevlilerine silah doğrultarak yaklaşık 2 bin TL’yi alıp kayıplara karıştı.

cats

Bugüne kadar toplumsal eylemlerde göstericilerin taktığı ‘V For Vendetta’ filminin maskesi Sultangazi’de fatura ödeme noktasını soyan iki silahlı soyguncu tarafından kullanıldı. Tanınmamak için ‘V’ maskesi takan zanlılar aylardır yakalanamıyor. Polis her yerde V for Vendetta maskeli soyguncuları arıyor.

timthumb

Yorumlar

Tasarım | Enba