Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ 2 Mayıs 2018

Sultangazi Polisini Karşısında Gören Çinli Neye Uğradığını Şaşırdı

Sultangazi’de bir eve fuhuş operasyonu düzenlendi. Fuhuş yaptığı belirlenen Kırgızistan uyruklu bir kadın ve evde bulunan iki müşteri gözaltına alındı. Operasyon sırasında evde bulunan Çinli müşteri polisi karşısında görünce neye uğradığını şaşırdı.

Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ahlak masası ekipleri, önceki gün Sultançiftliği Mahallesi’nde bir eve fuhuş operasyonu düzenledi. Sultançiftliği Mahallesi’nde bir binanın dördüncü katında Kırgızistan uyruklu T.B. (1995)’nin fuhuş yaptığını belirleyen ekipler, saat 22.30 sıralarında ‘fuhuş evi’ne baskın düzenledi. Baskında fuhuş yaptığı belirlenen T.B ve evde bulunan L. J. ve K.K.adlı iki müşteri gözaltına alındı. Gözaltına alınan müşterilerden L.J.’nin Çin Halk Cumhuriyeti vatandaşı olduğu tespit edildi. Baskında, polisi karşısında gören Çinli L.J. ‘Siz nereden çıktınız?’ diyerek, yaşadığı şaşkınlığı dile getirdi.

K.K çalıştığı firmadan arkadaşı olan Çin Halk Cumhuriyeti uyruklu L.J’nin kendisine bir bayan ile birlikte olmak istediğini söylediğini, bunun üzerine internetteki bir escort sitesi üzerinden Kırgızistan uyruklu T.B. ile iletişime geçtiğini belirtti. T.B ile telefonda yaptıkları görüşmede 100 TL’ye anlaştıklarını belirten K.K, verilen adrese geldiklerini söyledi.

Kırgızistan uyruklu T.B.’de emniyetteki sorgusunda para karşılığı fuhuş yaptığını itiraf etti.  T.B.’nin sınır dışı edildiği belirtildi.

Yorumlar

Tasarım | Enba