Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SULTANGAZİSPOR, ÜST MANŞET 21 Temmuz 2017

Sultangazi Red&Black Fitness Sizleri Bekliyor

Sultangazi Red&Black Fitness Sizleri Bekliyor
Ali Baba Halı Yıkama

Şehir hayatının, günlük koşuşturmaları arasında kendimize ayırabildiğimiz zaman maalesef birkaç saatle sınırlıdır. Böyle zamanlarda, “Zamanı İyi Kullanmak” herkes için daha da önemlidir. Spor yapmak, eğlenmek, yeni insanlarla tanışmak, yeni lezzetler tatmak, sağlıklı yaşamak. Zamanı kaliteli yaşamak için Red&Black Fitness sizleri bekliyor.
sultangazi-Red&Black Fitness_DSC1146
Red&Black Fitness; şehir hayatının bireylere yüklediği tüm zihinsel ve bedensel yorgunluklardan uzaklaşabilecekleri, sporu ve zamanı kaliteli yaşayabilecekleri bir işletme anlayışıyla Sultangazi’de hizmet vermeye devam ediyor. İlçenin en iyi spor salonu olma özeliğini taşıyan Red&Black Fitness  pek çok spor çeşidi ve fiziki imkanı spor severlere tek çatıda sunuyor.
sultangazi-Red&Black Fitness_DSC1134
Red&Black Fitness; Alanında uzman spor hocalarından oluşan, profesyonel kadrosu ile müşterilerinin yaşam kalitelerini artırmalarına destek oluyor.
sultangazi-Red&Black Fitness_DSC1121
Yoğun tempo içinde geçen günlük yaşamınızda egzersize vakit ayırarak sağlığınıza sağlık katabilirsiniz. Size ve ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebileceğiniz geniş alternatiflerle Red&Black Fitness Spor Salonun da birçok hizmeti bir arada bulabilir, farklı spor seçenekleriyle de sınırsız olanakları kullanarak yaşamınızı şımartabilirsiniz.
sultangazi-Red&Black Fitness_DSC1113
Sultangazi’de hem spor yapabileceğiniz hem de spor yaparken eğlenebileceğiniz Red&Black Fitness Spor Salonu’nda en uygun fiyat alternatifleri de sizleri bekliyor. Spor salonuna dair aradığınız her türlü bilgi için Red&Black Fitness ile iletişime geçebilir, spor salonu hakkında dilediğiniz detaylara ulaşabilirsiniz…

Adres: Eski Edirne Asfaltı Uğur Mumcu Mah. No: 636 Kat: 3 SULTANGAZİ/İstanbul

Tel: 0212 619 11 12

Ant. Armağan Karul                         Ant. Emir Karul

0531 337 39 69                                           0531 699 27 80
sultangazi-Red&Black Fitness_DSC1098
sultangazi-Red&Black Fitness_DSC1103
sultangazi-Red&Black Fitness_DSC1107
sultangazi-Red&Black Fitness_DSC1123
sultangazi-Red&Black Fitness_DSC1124
sultangazi-Red&Black Fitness_DSC1130
sultangazi-Red&Black Fitness_DSC1131
sultangazi-Red&Black Fitness_DSC1136
sultangazi-Red&Black Fitness_DSC1137
sultangazi-Red&Black Fitness_DSC1140

Tasarım | Enba