Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 27 Ekim 2015

Sultangazi Sivaslılar Derneği kuruldu

Sultangazi Sivaslılar Derneği kuruldu
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi Sivaslılar Derneği kuruldu. Recep Bölükbaşı başkanlığında kurulan Sivaslılar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri düzenledikleri programda hedeflerini açıkladılar.

 

İstanbul genelinde olduğu gibi Sultangazi’de de nüfus sıralamasında 1. Sırada yer alan Sivaslılar, gelişen ve değişen Sultangazi’ye katkı sunabilmek için Sultangazi Sivaslılar Derneği’ni kurdular.

 

Altınser Restaurant’ta düzenlenen kahvaltılı programa; Ak Parti Milletvekili Ekrem Erdem, Belediye Başkanı Cahit Altunay, İlçe Müftüsü Yusuf Sarıkaya, Mal Müdürü Aydın Ünal, Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan,BBP İlçe Başkanı Nail Gün, Sultangazi Alperen Ocakları Başkanı Yakup Yılmaz  ve Sivaslı kanat önderlerinin yanı sıra işadamları katıldı.

sultangazi-sivaslılar-derneği

Programda konuşan Sultangazi Sivaslılar Derneği Başkanı Recep Bölükbaşı ilçede Sivaslıların nüfus sayısına dikkat çekerek, derneğin kuruluş amacı ve hedefleri hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

 

Bölükbaşı, “Sivaslılar Derneği olarak ilçemizde ve İstanbul genelinde toplum yararına yapılan tüm hizmetlerin yanında olduğumuzu belirtmek isterim. Çocuklarımızın ve ilçemizin geleceğine ışık tutacak tüm hizmetlerin destekçisi olacağız. Toplumumuzun eğitim, öğretim, kültürel ve toplumsal kalkınmasına bize düşen görevi her zaman yapmaya hazırız.” Dedi.

 

RECEP BÖLÜKBAŞI BAŞKANLIĞINDA Kİ SULTANGAZİ SİVASLILAR DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ŞU İSİMLERDEN OLUŞUYOR

 

Yavuz Selim Can, Mehmet Çavdar, Aytekin Kurt, Kamuran Keleş, Hulusi Duran, Kadir Umut Bulut, Ali Eryiğit, Murat Ekinci

Tasarım | Enba