Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 29 Ekim 2015

Siyasette Özlenen Tablo

Siyasette Özlenen Tablo
Ali Baba Halı Yıkama

Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, MHP İlçe Teşkilatı’nda İlçe Başkanı Yusuf Özel’i ziyaret ettiler.

 

Geçtiğimiz gün yaşadığı rahatsızlıktan dolayı bir süre hastanede tedavi gören MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel’i MHP İlçe Teşkilatı’nda ziyaret eden Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

suzan dağlar civan-yusuf özel-cahit altunay-

MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel’i ilk olarak Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan ziyaret etti. Beraberindeki İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte ziyaret eden Civan, Özel’e geçmiş olsun dileklerini sundu.

 

Yaklaşık 40 dakika süren geçmiş olsun ziyaretinde Ak Parti İlçe Başkanı ve MHP İlçe Başkanı arasında ilginç diyaloglarda yaşandı. Siyaset konuşulmama kararının alınmasına rağmen MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, 1 Kasım seçimlerinde Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan ve İlçe yöneticilerinden partisine destek istedi.

 

Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan ve MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel arasında yaşanan diyaloglar ise siyasette özlenen tabloyu oluşturdu.

 

İŞTE O ANLAR

MHP İlçe Teşkilatı’nda gerçekleşen ziyaret sonrası Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Sultangazi Ülkü Ocakları Başkanlığını da ziyaret etti. Ziyaret sonrası Ak Parti İlçe Başkanı Civan ve MHP İlçe Başkanı Özel objektiflere böyle poz verdiler.

suzan dağlar civan-yusuf özel-cahit altunay-1

Belediye Başkanı Cahit Altunay’da MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel’e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Belediye Başkan Yardımcıları ile beraber Özel’i ziyaret eden Başkan Altunay’da Özel’e geçmiş olsun dileklerini iletti.

suzan dağlar civan-yusuf özel-cahit altunay-2

Burada MHP’li yöneticilerin aktardığı sorunları dinleyen Başkan Altunay ve MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel arasında “Hayır” diyalogu yaşandı. Belediyenin çalışmaları hakkında gelen sorular üzerine MHP’lileri bilgilendiren Başkan Cahit Altunay’a MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, “Herşeye neden hayır diyorsunuz?” espirisinde bulundu.

 

İŞTE O ANLAR

Tasarım | Enba